Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beoltatnád magad a kínai...

Beoltatnád magad a kínai vakcinával?

Figyelt kérdés
Én elmondom hogy a kínaival igen de az orosszal nem. Kinaiakban jobban megbízok amióta a világon elsőként folytották el a világjárványt. Az oroszok meg olyanok amúgy se szeretem őket bárdolatlan népség.

2021. jan. 16. 18:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kína eléggé sumákol. A járvány elfolytásával pedig nem húznék párhuzamot, mert teljesen más világ.
2021. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te hálistennek beoltatod magad a kínaival, akkor mitől félsz? Te biztonságban leszel. Én az elmúlt 10 hónapban nem kaptam el, pedig voltam többször külföldön, voltam szórakozóhelyen, fürdőben, járok plázákba is ritkán, plusz fiatal vagyok, úgyhogy megvárom a Pfizert.
2021. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
31%
21: Kínában nem folyt el a járvány, mert ugyan drasztikus intézkedésekkel, de elfojtották.
2021. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, és még 4 év múlva is készültek hamisított tejporok:

[link]

2021. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Ok akkor elfojt. Félregépeltem véletlenül. Húúú most mi lsz??


Egyébként attól még hogy amerikai valami lehet pocsék. Az amerikai oltóanyag teljesen újszerű génbázis alapú passzív immunizációs terápia. Ki tudja, és ha öt év múlva olyan pontmutációt okoz az emberi génekben hogy kifejlődik a rák?


Csak megfsúgom hogy a kínai klasszikus jól ismert immunizációs technológia elölt kórokozóval. Csak úgy mondoim

2021. jan. 16. 19:33
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idehaza a Covid halálozási rátája? Mennyi idehaza a %-os esélye, hogy gépre kötnek? Hm?? Várok.
2021. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
38%
Az amerikaival sincs semmi gond, nem okoz szövődményt(!). Melléktünetei persze vannak, de ez jelzi, hogy az immunrendszert sikeresen stimulálta, és az elkezdett dolgozni.
2021. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

27*


Honnan tudod hogy mi lesz egy év múlva? Nem értek hozzá de olvastam hogy gén alapú az amerikai.

2021. jan. 16. 19:39
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy nem értesz hozzá. Amúgy egy millió Fidesz-szavazónak elég orosz és kínai vakcina érkezik. A világért nem venném el előletek.
2021. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

26*


Épp elég annak a 11000 magyarnak aki belehalt. Azok hozzátartoizói legalább értik miről van szó. NEKEM EGYIK ROKONOM KÉT HÉTIG OTTHON SZENVEDETT FÉLT KÓRHÁZBA MENNI. VÉGÉN TUDATZAVAR ALAKULT KI AGYA NEM KAPOTT ELÉG OXIGÉNT. BEVITTE MENTŐ RÖGTÖN GÉPRE TETTÉK IS EGY HÉTIG VOLT EGY HÉT UTÁN HOLTAN SZEDTÉK LE RÓLA. kÉTOLDALI TÜDŐGYULLADÁST, VIZESEDÉS ÉS RONCSTÜDŐ LETT AZ EREDMÉNYE.


ÉS NEM NEM VOLT ÖREG 61 ÉVES ENYHE TÚLSÚLLYAL BETEGSÉGEK NÉLKÜL.

2021. jan. 16. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!