Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beoltatnád magad a kínai...

Beoltatnád magad a kínai vakcinával?

Figyelt kérdés
Én elmondom hogy a kínaival igen de az orosszal nem. Kinaiakban jobban megbízok amióta a világon elsőként folytották el a világjárványt. Az oroszok meg olyanok amúgy se szeretem őket bárdolatlan népség.

2021. jan. 16. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még nem tudtam eldönteni
66 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Én 26 éves vagyok. És ha elkapnám a covidot lehet hogy elvisz. Nem sok az esélye de lehetséges. Az oltást meg nem hinném hogy veszéjes mert már beoltottak 20 millió embert a kínaival Bahreinben is és nem halnak bele mint a covidba.
2021. jan. 16. 18:39
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

Maximum a magyarral.


Addig nem oltatok míg az nem lesz.

2021. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Egy diktatúra, azt közöl amit akar és azt ír az oltás dokumentációjába amit jó a vezetésnek.



Mellesleg onnan indult az egész így elvből sem.



Egyébként én egyikkel sem oltatnám be magam.

2021. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

"Kinaiakban jobban megbízok amióta a világon elsőként folytották el a világjárványt."


Igen??? Szerinted tényleg elfolytották??

2021. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4* tudtommal kínában folytották el elsőként és csak néha tér vissza.
2021. jan. 16. 18:45
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Tégla iis a fejedre eshet, az esélyek kb egyenlőek.
2021. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Én a kínaikban megbízok, mióta nyomtalanul tűnnek el a kínai kormány kritikusai.

https://www.youtube.com/watch?v=j21f7aeTrbc

2021. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen tégla is a fejemre eshet. Nekem mondjuk reflux alapbetegségem van meg depresszió (hivatalos diagnózis antidepresszánst szedek) és köszi de én nem kérek a vírusból.


És jó lenne ha mindenki oltakozna mert már unom abezártságot és szabadulni akarok. Beolt a kormány egy hétvége alatt (az két nap) egy millió embert akkor húsz nap alatt be lehetne oltani az egész országot és mindenki szabadon mehetne kocsmába, diszkóba, dolgozni kiki ahova akar.


Egy vakcina beadása ami kb fél perc és enyhe mellékhatás pl: bőrpír) csak megér ennit vagy én látom rosszul?!?!!

2021. jan. 16. 18:51
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Én oltás párti vagyok de kínaival kizárt. Ahogy a kínai tudományos világot ismerjük nem lenne egy életbiztosítás azzal lőni magad.
2021. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
Én se kínaival, se orosszal, pedig nagyon várom már az oltást. Kínaival elvből nem, a régi orosz vakcinákkal amúgy nincs bajom, csak erről a konkrét oltóanyagról, mármint a fejlesztéséről szóló hírekkel.
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!