Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon meglesz az egymillió...

Vajon meglesz az egymillió jelentkező az orosz/kínai vakcinára?

Figyelt kérdés
Én arra tippelek, hogy elsősorban az idősek fogják kapni. Először is Orbán már célozgatott erre, másrészt sok idős azt sem tudja, hogy milyen vakcinák vannak, ezért beadatnak bármit.

2021. jan. 17. 10:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Illetve, hiába regisztrált valaki, bármikor visszautasíthatja ezután is, ha olyan vakcinát akarnak neki beadni, amit nem szeretne.


(Képzelj ide 20 mosolygó emojit)

2021. jan. 17. 10:52
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

"a norvégok már nem adják be a nagyon időseknek mert tömegesen halnak meg" - azt hiszem, 23 (vagy 33) halt meg. Azért ez nem "tömeges".


Amúgy én is azt hiszem, hogy rásózzák majd a tájékozatlanokra. Az "időseket" sem lehet egy kalap alá venni. Vannak köztük tájékozottak és tájékozatlanok, ahogy a fiatalabbak között is. Meg még ott vannak a családtagok: lehet, hogy az idős nem néz utána, de a gyereke utána fog.

2021. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem, pont azt mondták el, hogy nem lehet választani. Egyébként nekem a kezelőorvosom nem javasolta, azt mondta, hogy a betegségem miatt kapott gyógyszerrel nem kompatibilis.
2021. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hónapokkal ezelőtt mondták azt, hogy nem lehet. Azóta már Orbán és Cilike néni is megerősítették, hogy lehet.
2021. jan. 17. 13:38
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Cukorhegyi Lőrincnek küldeném sok szeretettel:


[link]


Oltakozz vele nyugodtan, én biztos nem veszem el előled!

2021. jan. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!