Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívei beadják magukna...

A fidesz hívei beadják maguknak a kínai oltást? Hiszen ott egy az isten - egy a tábor.

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ti ennyire hisztek a kínaiban és az oroszban nem krva mindegy hogy más mit adat be magának? Te azt kapod, megbízol benne, biztonságban vagy, én ebben hiszek, beadatom magamnak, biztonságban vagyok. PONT.
2021. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem, hiszen akkor a fideszes hívek kérjék az orosz, kínai vakcinát, a többiek meg a nyugatit. Így mindenki azt kapja, amit szeretne.
2021. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj, hogyha kéred, akkor nem választhatsz. Pedig nem mindegy, hogy orosz, kínai vagy Pfizer.
2021. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Továbbra is lehet választani, és bármikor vissza is utasíthatod.
2021. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Látom a lendvai utca trolljai nagyon propagálják az oroszt és kínait. Remélem titeket és családokat oltanak le először vele. Hiszen egy a tábor.
2021. jan. 17. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!