Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz hívei beadják magukna...

A fidesz hívei beadják maguknak a kínai oltást? Hiszen ott egy az isten - egy a tábor.

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
kerdezd meg mind
2021. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok fidesz hívő sőt szavazó se. De igen, beadatom magam. Még élni akarok sokáig.
2021. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként érdekes, hogy ebből is mekkora pártpolitikai kérdés lett, pedig a DK egészségügyi szakpolitikusa Komáromi Zoltán az ATV Egyenes beszéd műsorában is azt mondta, hogy egy oltás beadása nem politikai kérdés, hanem egészségügyi, illetve a megfelelő oltás kiválasztása a háziorvos, de legalábbis olyan egészségügyi szakember feladata, aki áttekinti a páciens kórtörténetét. Mert hát lehet ragaszkodni, hogy nekem csak Pfizer vakcina kell, de mi van, ha a kórtörténetem miatt mondjuk egy más összetételű vakcina alkalmasabb lenne, elkerülendő az esetlegesen szedett más gyógyszerek vagy egészségi állapotból adódó mellékhatásokat.
2021. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
NA akkor két és félmillió magyar és/vagy román ukrán számára le is tudjuk az oltást. Legalább több Pfizer marad nekünk baloldali demokratáknak.
2021. jan. 17. 12:26
 5/15 A kérdező kommentje:
Apróért biztosítja az EU a megbízható oltást. Ki hiszi el, hogy bárkinek is jobb a kínai, amikor állítólag mellékhatásból is annál van a legtöbb. Na meg a micimackó diktatúrája nem épp az a közeg, amiben megbízhatunk.
2021. jan. 17. 12:27
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Tesokam! Erthetoen megmondtak, hogy onkentes alapon megy a dolog ... tehat alapjaban veve donthetsz ... kell vagy nem kell ... kapni viszont azt fogod, ami a fecskendoben van! Nincs A-menu es B-menu!? Nem az uzemi konyhan vagy. :)))


Kell vagy nem kell ... ebbol valaszthatsz! :D

2021. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Én megértem a baloldali demokratákat, de akkor a Pfizer rajongó baloldali demokrata vállalja a kezelésének a költségét, ha beoltják a Pfizer vakcinával adott esetben az orvosa tanácsa ellenére, és erről vezessenek kimutatást.


Egyébként a baloldali demokraták akkor is ellenkezdtek, főként az idősebb korosztályból, amikor gyermekkorukban teleszurkálták őket jó ki szovjet szabadalom alapján készült oltásokkal? :D Most a tiltakozás alatt nem a sírást értem, hogy nem akartak szurit kapni, hanem az ötéves kiállt, hogy márpedig neki hozzanak nyugati vakcinát, mert csak az a jó, ideológiai okok miatt. ;)

2021. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Ha te tényleg "baloldali demokrata" vagy, akkor annak is a balfax tagozatához tartozhatsz. De inkább fideszes lehetsz, mert a hülyeségeddel azt a bandát segíted csak.

2021. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

"akkor is ellenkezdtek, főként az idősebb korosztályból, amikor gyermekkorukban teleszurkálták őket"


Akkor egy másik rendszer volt, amikor nem lehetett ellentmondani. A mostaniban lehet, nem? Akkor mire ez az összehasonlítás?

2021. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

# 9:


Ja, ma el lehet mondani, vagy legalábbis fotelforradalmárkodni egy orvostechnikai kérdésben, mert hát jelenleg a 9,5 millió vakcinaszakértő országa vagyunk. :)


Egyébként jelenleg milyen gyártmányú vakcinákkal oltják be a gyerekeket? Például az iskolai oltásnál, amikor a szülő jelen sincs, vajon még mindig a szovjet szabadalom alapján készülő magyar gyártású vakcinákat adják be? Illetve a szülő a kórházban el szokta kérni a gyermekének beadott oltásoknak a részletes leírását?


Még egyszer mondom, lehet itt okoskodni, hogy a Pfizer vakcina a jó, egészen addig, míg mondjuk nem lesznek mellékhatásai egy másik folyamatosan szedett gyógyszer, vagy az egészségügyi állapot miatt. Ennek okán, ha már az ún. baloldali demokraták nem hisznek a DK-s egészségpolitikus háziorvosnak én hiszek benne, hogy az orvosom a kórtörténetem ismeretében a megfelelő vakcinát fogja beadni, meghagyom neki ezt a felelősséget.

2021. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!