Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc DK-ja szerint...

Gyurcsány Ferenc DK-ja szerintetek képes lehet tovább növekedni, vagy ez a jelenlegi 15-20% a párt támogatottságának a maximuma?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
A szélsőséges pártoknak általában nem lehet ennél sokkal nagyobb bázisuk, úgyhogy nem valószínű.
2021. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Mivel az Ellenzéki összefogás az egyes pártok támogatottságát lényegtelenné teszi, a kérdésfeltevésed okafogyott.


Én például az "összefogás" egyik pártját sem támogatnám ha egyedül indulna, de igy az Ellenzéki Összefogásra fogok szavazni, mert orbánékból már régen elegem van. (De nemcsak nekem, hanem a magyarok többségének is!)

2021. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

2

És elég indok az, hogy eleged van Orbánból arra, hogy egy másik ugyanolyan vagy talán még annál is rosszabb bandára szavazz? Orbán is így került hatalomra... ahogy annak idején rákosiék, vagy előttük a nácik is... ez a gondolat eddig soha semmi jóra nem vezetett.

2021. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%
Attól tartok, tiszavirág életű lesz ez az összefogás, bármennyit is fogunk rajtuk mulatni.
2021. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

"egyik pártját sem támogatnám ha egyedül indulna"


Ó, persze. Mese habbal. :)


"igy az Ellenzéki Összefogásra fogok szavazni"


Értem én, tehát külön-külön nem szavaznál rájuk, de ha összefognak, akkor csitt-csatt, sitty-sutty értelmes, tiszta, okos ellenzék lesz. Vagy mégsem, csak ezzel nyugtatod magad. A jelenséget kognitív disszonanciának hívják, olvass utána.


"hanem a magyarok többségének is!"


Azt, hogy a magyarok többsége mit gondol, ne mond már meg :D

Majd a választásokon kiderül. Persze aztán ha kikap az értelmes, tiszta, okos ellenzék, akkor jönnek a következő betanult szövegek:

- Orbán elcsalta a választásokat

- Orbán úgy alakította ki a választási rendszert

- Orbán átrajzolta/meghamisította/kijátszotta/megjátszotta/átjátszotta nyenyenye

- Mi ellenzékiek hibátlanok, függetlenek, értelmes, tiszták, okosak vagyunk.


Nem unjátok még amúgy? :D

2021. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

#5

Csak elméleti jelleggel jegyzem meg, hogyha valaki egyik ellenzéki pártot sem kedveli, de mindegyikből van 4-5 képviselő, akit igen és pont azokból áll(na) össze a kormány, akkor nem arról lenne szó, amire te célzol. Egy nagyobb adag emberből könnyebb (elviekben) jó kormányt válogatni. Persze a gyakorlatban nem ez fog történni az ellenzéknél. Itt a xar fog felszínre jönni kormányozni, a nem xar meg háttérbe szorul.

2021. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
#6. Ettől félek én is. Meg az egész jobboldal.
2021. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#1 Ez a Mi Hazánknál látszik, bár nekik csak ötöd ennyi
2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
A Mi Hazánk a legkevésbé szélsőséges párt Magyarországon. Nekik azért csak ennyi, mert ki vannak tiltva a médiából és a Facebookról.
2021. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!