Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevette mindenki hogy ha...

Bevette mindenki hogy ha leváltják a Fideszt jobb világ jön?

Figyelt kérdés
Az ellenzék olyan szeméjekből és bábokból áll, akiknek már rég bőrtönbe kellene lennie. Egyetemek, bíróságok, ügyészek, milliárdos oligarchák mind-mind a rendszerváltás óta a karmukban vannak, ahogyan külföldi hátszélel és pénzel is rendelkeznek. Ezt már sokszor bevalották, vagy utalaltak rá maguk is. (erről bővebben is lehetne beszélni.) Nem vádolhatóak, nem büntethetőek, sikeresen elsikálták a nyomokat. Ha egyszer hatalomra juntnak, kegyetlenűl leszámolnak nem csak a Fideszesekkel, hanem azokkal a bírókkal, ügyészekkel, sőt szinészekkel akik nemzeti érzelműek voltak illetve keresztbe tettek nekik. Ilyeneket Gyurcsány Ferenc szájából már sokszor halottunk, és nem hiába feltételezzük, hogy vezető szerepre tőrt az ellenzeken belül. Aki nem a tenyeréből eszik, azzal kegyetlenűl leszámol a jobboldali mediának való kiszivárogtatással. Nyugodtan lehet nézni az Amerikai történéseket is, mert a libbsik csak egy valakik utápnak jobban Trumpnál: Orbánt.

2021. jan. 17. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen elvakult baromságokat magad találsz ki, vagy valaki diktálta?

Amúgy a Fidesznél nem nehéz jobb világot teremteni, mivel már lassan ott tartunk hogy csak a Sátán lehetne rosszabb személyesen.

2021. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 anonim ***** válasza:
96%
Szia!Én nem tudom jobb lesz e ha leváltják őket.Ezen már gondolkodtam sokat de fogalmam sincs.Kikéne próbálni és kiderül,mert találgatással nem sokra megyünk.Ha eljönnek a választások akkor minden kiderül
2021. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/142 A kérdező kommentje:
Nem. Ezeket az ellenzék szájából elhangzó utalàsokból és tényekből tettem össze. Persze az index majmolók erről mit sem tudnak. Annyira hitelesek azok a médiák mint a CNN.
2021. jan. 17. 16:32
 4/142 anonim ***** válasza:
32%
Akik leakárják váltani, azok már ki lettek próbálva...
2021. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 anonim ***** válasza:
18%

Megnéztem az amerikai történteket...

OTT IS (az ennek megfelelő nézetű) jobboldaliak lázadoznak most.

Upsz.

2021. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen csak jobb jöhet.
2021. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/142 anonim ***** válasza:
85%
A Fideszt már kipróbáltuk, pont elég volt, 11 év alatt teljes egészében tönkretették és szétlopták az országot. Most már valaki mást is ki lehet próbálni. Ennél jobbat alkotni nem lesz nagy feladat mint ami most van.
2021. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/142 A kérdező kommentje:
De miért is lázadoznak? Ja hogy Trumpot igazából nem is lehetetlenítik el
2021. jan. 17. 16:35
 9/142 A kérdező kommentje:
Szétlopták az országot? Kik is lopták el az onkormanyzatokból a 4 éve megtakaritast? JAH hogy az is a Fidesz hibája?
2021. jan. 17. 16:36
 10/142 anonim ***** válasza:
86%
Trámp amúgy magyar. A vezetékneve Donáth és rokona Donáth annának.
2021. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!