Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevette mindenki hogy ha...

Bevette mindenki hogy ha leváltják a Fideszt jobb világ jön?

Figyelt kérdés
Az ellenzék olyan szeméjekből és bábokból áll, akiknek már rég bőrtönbe kellene lennie. Egyetemek, bíróságok, ügyészek, milliárdos oligarchák mind-mind a rendszerváltás óta a karmukban vannak, ahogyan külföldi hátszélel és pénzel is rendelkeznek. Ezt már sokszor bevalották, vagy utalaltak rá maguk is. (erről bővebben is lehetne beszélni.) Nem vádolhatóak, nem büntethetőek, sikeresen elsikálták a nyomokat. Ha egyszer hatalomra juntnak, kegyetlenűl leszámolnak nem csak a Fideszesekkel, hanem azokkal a bírókkal, ügyészekkel, sőt szinészekkel akik nemzeti érzelműek voltak illetve keresztbe tettek nekik. Ilyeneket Gyurcsány Ferenc szájából már sokszor halottunk, és nem hiába feltételezzük, hogy vezető szerepre tőrt az ellenzeken belül. Aki nem a tenyeréből eszik, azzal kegyetlenűl leszámol a jobboldali mediának való kiszivárogtatással. Nyugodtan lehet nézni az Amerikai történéseket is, mert a libbsik csak egy valakik utápnak jobban Trumpnál: Orbánt.

2021. jan. 17. 16:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
85%
"szeméjekből" eddig olvastam, tipikus tudatlan, buta, krumpliért megvehető fideszes vagy.
2021. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te közveszélyesen hülye vagy XD
2021. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 A kérdező kommentje:
:D Akkor nézzük a tényeket a legnagyobb Fideszes "oligarchákról" Mészáros és Mészáros Kft-t 2001. június 1-én alapították, azaz közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik. 2019-ben 98 fő alkalmazottal dolgoztak, 87,3 milliárdos árbevétel mellett 0,7 milliárd forint bruttó bért fizettek ki. 15,9 milliárdért szereztek be árut, építőanyagokat, valamint 56,2 milliárd forintért vettek igénybe szolgáltatásokat más cégektől. 2011-19-es időszakban összesen 21613,7 milliárd forint értékű közbeszerzés valósult meg, ebből 11719,6 milliárd forintot tett ki építési közbeszerzés, amely az összes érték 54,2%-a. A 9 év alatt mindösszesen 795,6 milliárd forint értékű építési közbeszerzést teljesítettek. Ami azt jelenti hogy 93,2 szazalekban nem ő nyerte a közbeszerzéseket. A többi felsorolt jóval kisebb vagyonú nála. Viszont többségben rendszerváltás óta gazdagok. A vörös bárók szép szàmmal nyernek kozbeszerzéseket, nincs miért sivalkodni.
2021. jan. 17. 16:54
 24/142 anonim ***** válasza:
100%
21: igen, az ordítóan elárulja, hogy egy aluliskolázott, keveset olvasott ember, aki mindent kritikátlanul benyel, amit a propagandából hall
2021. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 anonim ***** válasza:
30%

Sajna nem jön jobb világ, a Fidesz is dilettáns, de jelenlegi felhozatlban az alternatívák között sajnos csak sokkal dilettánsabbak vannak...

Nincs jó kombínáció, csak a kissebbik rossz és sajna az is fáj, de talán nem fáj annyira nagyon...

2021. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 A kérdező kommentje:
Miért is baj, hogy 2010-es kormányváltás után több jobboldali sajtó is megjelent?
2021. jan. 17. 16:57
 27/142 anonim ***** válasza:
100%

Ahhá! Értem már a kérdező szisztámáját.

A 100 milliárd úgy viszonyul a 900 milliárdhoz,hogy HA csak ennyit lopnak el,akkor az nem is törvénytelen.

Én azt nem "értem",hogy ÉN,csak 3 bankot raboltam ki míg a Viszkis többet.

Miért kaphatok mégis akkora büntetést?!?

2021. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 anonim ***** válasza:
94%
De milyen érdekes, hogy Mészáros azután futott be ami után Orbán lett hatalmon onnantól lett nagyon sikeres üzletember sőt egyszer majdnem csődbe is ment drága lölö. Arról nem beszélve hogy bármi nagy project van azt mindig ők nyerik meg méghozzá úgy , hogy az osztrák Strabag vagy swietelsky cégekkel indul közösen akiknek vannak gépeik az a vasúti és úti munkákra de egyedül soha nem nyernek meg ilyen tendert csak ha lölö is ott van pedig több ember nagyobb tapasztalat ,több gép nagyobb háttért több referencia
2021. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim ***** válasza:
100%
Mert mocskot írnak a jobbos újságok soha ennyi helyre igazítási pert nem nyertek a jobbos lapok ellen mint 2010 óta
2021. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 A kérdező kommentje:
Szóval ha Mészáros nyer közbeszerzést, nem Simicska vagy Gyurcsány cége az automatikusan lopás. Egyebkent a balos sajtó egyértelműen art monde hogy minden közbeszerzést Fideszes ologarha nyer. hÁt nem.
2021. jan. 17. 17:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!