Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egész világ kezd lázadni a...

Az egész világ kezd lázadni a kormányok koronadiktatúrája ellen, több országban már tömegesen kinyitották az üzleteiket az emberek, Magyarországon is várható ilyesmi lázadás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 19:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Álmodozz csak...
2021. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%
Hol nyitottak ki önkéntesen az üzletek? Én nem hallottam erről.
2021. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
5%
Nem és nem is akarom hogy lázadjanak. Mindjárt itt a kínai oltóanyag, akinek esze van beoltatja magát és két hónap múlva Magyarország lesz a világon első aki legyőzi a járványt.
2021. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

3-as


Álmodj királylány.

2021. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Zúgolódnak az emberek, hamarosan vége a színjátéknak?

2021. jan. 16. 19:47
 6/34 anonim ***** válasza:
46%
Milyen színjátéknak te ember? Ezt mondjad a rokonomnak aki 61 évesen makk egészségesen otthon szenvedett két hétig amíg nem jutott elég oxigén az agyába tudatzavara lett hallucinált, félrebeszélt kijött a mentő rögtön rátették lélegeztetőgépre mert a tüdeje nem kapott oxigént egy hét múlva halt meg szinte az egész tüdejét megette a vírus.
2021. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

nem hiszem,mert ebből a szempontból a fidesz okos.

nem azt csinálja,hogy odamegy a rendőrség és bezárat.

hanem meg bassza a boltot 1 millára,mert tudja,hogy olyan szintű a pénztelenség,hogy forintok számítanak a havi fennmaradásban,nemhogy 100 ezres,vagy millás bírságok.

tehát a fennmaradással tud zsarolni és sakkban tartani.

vagyis úgy megbüntetlek,hogy elveszted a lakásodat,nem tudsz enni adni a gyerekednek.

tehát a lehető legaljasabb módon.


amúgy az olaszok csinálták,hogy elég volt a hülyeségből,kinyitottak az éttermek,szórakozóhelyek és elég volt pár óra,elterjedt a hír aztán telt házzal dübörgött mind...

most ezzel mit csinálna a rendőrség meg a tek?

vagy újabban már a hadsereg?

csak mo n el van a kapva a töke mindenkinek.

mert itt nem lennének szívbajosak.

visszahívnák az agresszió szervezeteket és küldenék a kerülteti köztereseket,akik serényen töltenék a cetlit,hogy 500 ezer bírság ide,1 milla oda.

még örülne is neki a fidesz,hogy újabb behúzható pénz bevétel.

főleg ha tömeges lenne.

2021. jan. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
41%

Értem én hogy gazdaság, csőd. Igen az éttermek többsége valszeg csődbe fog menni, szállodaipari dolgozókat kirúgják, turizmus már tetszhalott. Ez MO-n is így van és érthető hogy az embereknek elege van meg maszkhordás stb stb.


Ezeket újjá lehet építeni, teremteni. Ha valakit elvisz a koronavírus vagy anját, apját tetsvérét, szerelmét, barátják, ismerősét akkor azt végleg elviszi.


II. VH-ban tökösebbek voltak a magyar emberek is. Most megy a hőzöngés hogy jaj jaj beszakad a boltom meg csődbe megy a vállalkozás. Anno házak robbantak fel százasával óránként budapest ostromakor és sírtak az emberek? NEM!!! Harcoltak az életben maradásért mert tudták hogy ha ez túlélik, kibírják akkor újjá alkotják a leomlott házakat, szétrobbantott hidakat stb stb stb


Most meg sír a magyar hogy kényelemtlen a maszk, nem tud elmenni kocsmába berúgni. Atól még hogy nem mutatnak képeket kórházak osztályairól hogy az emberek fulladnak, saját házukban halnak meg és hogy ilyen brutális korlátozások mellett is meghalt 11000 magyar akkor mi lenne ha megszűnnének a korlátozások? 50000 vagy százezer halott????!?!?!?! EZT KI AKARJA?? MERT ÉN NEM, AZ BIOZTOS.

2021. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%

9es.

de lényegi különbség,hogy a 2.vh ezt indokolta.

valós volt a probléma.

a mostani pedig csak 1 felfújt hiszti,ki tudja mi okból.

és az nem tetszik sokaknak,hogy 1 hiszti miatt tökre és csődbe megy mondjuk 20 év munkája.

2021. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Köszi kérdező, ezt nem tudtam....


És most egy nem kicsit fel vagyok háborodva, hogy érdekes a média a 24.hu kívül senki nem közli.....mi a f.sz ? Ez már nem is hír, vagy próbálják direkt nem közölni?

2021. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!