Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék hatalomra...

Ha az ellenzék hatalomra kerül(ne) az nagy pofára esés lenne a híveiknek?

Figyelt kérdés
Nem lennének kulákperek, nem lenne lehetőség besúgásra, minden menne valószínű tovább. Esetleg visszajönne a többsávos adórendszer. Amitől ugye jobb senkinek sem lenne, de legalább a burzsoának rosszabb. Vagy ennyi elég?

2021. jan. 18. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Te önerőből agyalod ki ezt a sok baromságot, vagy segít ebben neked B.Zsóti is?

2021. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Hát, majd meglátjuk.

A Fidesz szarból szarabbat csinált.

Meglátjuk, hogy ők a szarabból még szarabbat csinálnak-e, esetleg csak szar lesz :)

Hála vikinek, 10+ év alatt szépen szétbaszott mindent az országban, a sok fideszes meg tapsolneki:)


Mer a gyúcsány lyób vót?!

2021. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

ezek a karigerinek is mindent elnéznek

de a jobboldaliak nem fogják

2021. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

5 ki mint él úgy ítél. Gondolom saját példából indulsz ki az asszonyveréssel. Meg gondolod, hogy neked kínkeservesen sikerült kiszenvedned a 8-at, akkor másnak nem megy 6-nál több ugye?

Nem lenne etikus veled szellemi párbajt vívni, ugyanis nem illik fegyvertelen ellen küzdeni. :D

2021. jan. 18. 09:39
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
"Nem lennének kulákperek,....." Miröl vartyogsz egyáltalán???? Miféle kulákperekröl vizionálsz? Van idei naptárod?
2021. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egyébként csak szemezgettem a baloldali emberek gyöngyszemeiből, kérdésekből, kommentekből.

Ők akarnak akasztani, vagyonelkobozni, meg a gazdagabbaknak különadót.

Ebből nyilván nem lesz semmi, ahogy eddig sem volt Rákosi korszak óta.

De ugye nem az a beteg aki arra vágyik, hanem aki reálisan erre nem lát esélyt. Saját magatok paródiái vagytok. Nem kedvelem a fideszt , de ha ilyenek vagytok, akkor ők a kisebbik rossz.

2021. jan. 18. 09:49
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

8

Egyetértek. Én sem vagyok Fidesz szavazó, de ha a csak a gyakoris ellenzéki embereket ismerném, rohannék Orbánra szavazni....

2021. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

A balodali az is marad.

Egy 76 éves nyugdíjassal beszélgettem.

Azt modndta, hogy a Fidesz-kormány sz@r, mert neki még mindig 100 ezer alatt van a nyugdíja.

Tiszteletből nem kérdeztem vissza, hogy mikor, mennyivel ment nyugdíjba.

A fiatalok nagy része nem igazán élte meg a Gyurcsány-kormány ámokfutását.

-Többnyire a 2008-as világgazdasági válságra hivatkoznak. Csakhogy - Magyország már 2006-ban -Görögországgal együtt- csődközeli helyzetbe került.

2021. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

“ Miröl vartyogsz egyáltalán????”


A kérdőjelek száma általában fordítottan arányos az intelligenciával.

Képletesen írtam. Tudom, autistaként csak a szó szerinti értelmezés megy, de segítek. Nézz szét itt az oldalon, hány ellenzéki vizionál vagyonelkobzást, volt akár akasztás, meg különféle kivégzések is, csak már moderálták.

2021. jan. 18. 09:53
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

11

Ezt alá tudom támasztani. Itt pl ez a sok elmebeteg arról szavaz, hogy felakasszák a kormánytagokat!

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


azért mondjuk az is érdekes, hogy az adminok miért nem moderálják. szerintem emiatt simán perelhető lenne az egész gyakorikérdések oldal.

2021. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!