Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik támogatják a korláto...

Azok akik támogatják a korlátozásokat, a gazdaság lezüllesztését, az emberi jogok sárbatiprását, a közelgő válság okozta feszült társadalmi helyzetet azok örülnek a bejelentésnek, hogy akár őszig eltarthatnak a korlátozások?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 18. 17:36
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
41%

28-as vagyok.


29-es: Ha nem lenne szólásszabadság, akkor vagy a kérdés vagy a kommentem nem lenne a weboldalon. Én csak arra akarok rámutatni, hogy nem a felhasználók általános véleményét fogja a kérdező látni, annak csak egy részét. Nyilván úgy teszi fel az ember a kérdést, ahogy szeretné, de ne várja el, hogy objektív legyen. Ki mondta, hogy azért vagyok itt, mert szükségetek van rám? Azért vagy rám dühös, mert leírtam valamit, amit a válasz elküldése gombra kattintva elfogadtál? Vannak normális válaszok a kérdésen bőven, mindkét oldalról. Nyilván mindenki tudja, magáról, ha neki szólt, amit írtam.


30-as teljesen egyetértek azzal, amit írtál. Nekem is elegem van ebből a helyzetből, nem értek egyet azzal, ahogy akár a mi kormányunk, akár más sok más hogy kezeli. Én is ordítanék néha legszívesebben, viszont kulturált emberek vagyunk, és egymás szidása sem oldja meg a problémákat.

2021. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
23%
"Sok országban 0 korlátozás van" Felsorolnál a sokból mondjuk 5-öt? Kíváncs vagyok, hogy Svédországon kívül melyek még, mennyi az a sok a világ több, mint 200 országából. Gondolom majd lesznek a felsorolásban olyan példaképnek tekinthető országok, mint Fehéroroszo., É-Korea és hasonlók, vagy Új-Zéland, ahol teljes beutazási tilalom volt meg kijárási korlátozás és ezeknek köszönhető, hogy most nincs semmilyen.
2021. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
64%

#25, legalább ne reklámozd, hogy ennyire sötét vagy.

Gdanski, '81

Athén '73

Santiago de Chile '73

Peking '89


A legnagyobb korlátozást azonban a gyerek okozza.

Szóval ne szaorodj!

2021. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
45%

33. Mégbomlott az elméd?

Összevissza beszélsz

2021. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

#33, te hány régről tolod?

Csak össze ne vessz magaddal!😂


Jó, Chillében nem lőtték mindig, volt, hogy csak összeláncoltak 10-12 embert és beledobták az óceánba, Pekingben is volt, akin csak átmentek a tankkal.

Gondolom azt a képet se ismered.

2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
31%

#1, hogy hol a vége?

Kínában, Dél-Koreában, Tajvani, Japánban.

Ahol fegyelmezett emberek élnek.

2021. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
48%

Rosszul látod a helyzetet. Senki nem örül ennek a dolognak. De annak sem, hogy meghalt 14.000 ember. Akiben kicsi kis empátia is van, az sajnálja ezeket az embereket, és nem azt nyomja, hogy öregek voltak meg betegek, értük nem kár. Minden életért kár. Mégis milyen jogon helyezed a saját kényelmed, konditerembe járásod, kocsmázásod, nyaralásod előtérbe más emberek életénél?

A mostani tilalmak pontosan a hozzád hasonlók miatt vannak. A vírus nem terjedt volna így, ha több fegyelem lett volna az emberekben. Ha esetleg hordták volna a maszkot, nem gyülekeztek volna tömegesen és vigyáztak volna egymásra. Ha az enyhébb korlátozásokat betartották volna az emberek, nem tartanánk itt.

2021. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
28%
Jaj ugyanmár,az élet márcsak ilyen,az emberek meghalnak,én örülnék ha 80-90 éves hunynék el.Nem kell itt istent játszani, és megmenteni mindenkit mert a végén senkit sem fogsz tudni megmenteni.
2021. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!