Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint 2015-ben azért...

Molnarmarcell21 kérdése:

Akik szerint 2015-ben azért sem volt szabad a menekülteknek védelmet nyújtani, mert szemetelnek, azok most már belátták, hogy rossz volt az érvük?

Figyelt kérdés
Hiszen a fehér magyar keresztény ember se képes rendet hagyni maga után: [link]

2021. jan. 18. 20:19
A kérdező szavazást indított:
igen, utólag belátom, hogy ebben tévedtem
szerintem ez már 5 éve is butaság volt
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Meghajlok érveid súlya alatt. :D
2021. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szivessa3 ***** válasza:
36%
Szerintem nem a szemetelés volt a legnagyobb probléma már 2015-ben sem, hanem a kormányunk "keresztény" kormányzási formája.
2021. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Inkorrektek a szavazási lehetőségek és az egy igen friss butaság, amivel most jöttél elő! Én ott voltam a határon, amikor ment a pankráció és száraz tény, hogy amerre a védenceid vonultak, vastagon hagyták maguk mögött az emberi ürülékből, végelláthatatlan rongykupacból, pilleflakonokból kombinált, masszív nyomsávot. De ha nem hiszel nekem, akkor vedd a fáradtságot, hogy elutazol a határ kérdéses szakaszára, becsöngetsz, kopogtatsz ott élő emberekhez, hogy mondják el ők a valóságot! Nekik csak hiszel, - akik takarítottak utánuk vagy/és a kertjükben ámokfutást rendeztek a vademberek. Voltak, akiknek felzabálták, tönkretették az egész éves, kétkezi munkáját a védenceid! Nem éltél ott, - mert ha ott lettél volna csak a közelben is, nem írtál volna ki ekkora baromságot!

Ott voltam a Keleti-Pályaudvarnál is, - amikor ment a szabadtéri fellépés! Borítékolom, hogy ott sem voltál ott, - de tudnának mesélni ezekről az állapotokról is azok, akik huzamosabb időn keresztül csak a fekáliát takarították a védenceid után.

2021. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Marcell, mi lenne ha mielőtt beírsz egy kérdést akkor minimálisan utána néznél annak ami történt és megpróbálnál gondolkodni is legalább?

Hidd el nem fáj! Csak nem írsz ki ilyen baromságot, mint ez a kérdés.

2021. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ma is fenntartom hogy mindet haza kell toloncolni.
2021. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy a menedékkérőkkel mit kell csinálni, hanem hogy jogos volt-e az az érvelés, hogy nem szabad nekik menedéket nyújtani többek közt azért, mert szemetelnek.


A fenti példa is igazolja, hogy nem volt jogos. Tehát a kérdés az, hogy ezzel tisztában voltatok 2015-ben is vagy csak most döbbentetek rá?


A tények makacs tagadása értelemszerűen nem opció.

2021. jan. 18. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
#6 Soha nem volt ilyen érvelés, hogy azért nem kellene nekik menedéket adni mert szemetelnek. Ténymegállapítás volt, hogy nem csak illegálisan átjönnek a határon, kapnak rengeteg segítséged, de MÉG szemetelnek IS.
2021. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a lehető legjogosabb volt.
2021. jan. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!