Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis hogy gondolják azt hogy...

Mégis hogy gondolják azt hogy ide Magyarországra menekülteke telepítenek ebbe a szegénységbe? úgy látom rossz jövő vár ránk

Figyelt kérdés
Itt vannak a romák ugye aztán még majd a migránsok is? mi lesz itt? még rosszabb?

2016. szept. 19. 16:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nem látok jót ha itt menekültek lesznek
2016. szept. 19. 16:19
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Meg akarjak mutatni nekik hogy van rosszabb is mint az o orszaguk, hanyatt-homlok futnak majd haza :)
2016. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező!

Tőled is kérdezem, te elhiszed azt a mesét, hogy "migránsok százezreit" akarja Brüsszel "KÉNYSZERBŐL betelepíteni"? :D

Ezt te elhiszed?

2016. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
NEM gondolják, ezt csak a Fidesz akarja elhitetni veled.
2016. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

"NEM gondolják, ezt csak a Fidesz akarja elhitetni veled."


Pont erről beszélek!

De hiába mondom a kérdezőnek, ha valakinek olyan a kedve, hogy lepontoz!

Az agymosás milliókra kihatott!

Ezt teszi Orbán félelemkeltő diktatúrája!Nekem senki ne mondja, hogy itt "demokrácia" van, mert egy egészséges, normális demokráciában ez nem egészséges dolog, hogy a magyar lakosság félelemben éljen, mert a kormánynak most olyan kedve van, hogy szándékosan kongassa meg a vészharangot!

2016. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, Te elhiszed, (azon túl, amit előttem írtak) hogy ha itt szegénység van, akkor a migránsok majd itt akarnak maradni? Eddig is akik jöttek, mind csak átutazóban voltak.


Nem a több százezer migránstól kell szerintem tartani, hanem a több százezer agymosott szavazójoggal rendelkezőtől, akik kanyar nélkül minden hülyeséget bevesznek.

2016. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Látom, nem érdemes értelmes, normális kommentet írni, ahol kifejtjük azt, ami IGAZ!!!

Csak a folyamatos lepontozást kapjuk!

Valaki szándékosan provokál!

2016. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Ne aggódj, a jövő a mi kezünkben van, a népszavazáson lehet tenni érte, hogy jobb legyen-e vagy még rosszabb legyen.
2016. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is leírtam már többször is mégse értitek hogy ha ide telepítenek migránsokat itt is fognak maradni. Nem kérdezi őket senki hogy akarnak e vagy sem. Ha maradnak kapnak segélyt ha nem akkor nem kapnak és még ki is toloncolják őket az Unióból. Nyilván akkor maradni fognak. Az egy más kérdés hogy az az ezerkét háromszáz nem sok vizet zavarna feltéve ha ez nem lenne rendszeres. Dehát ezen se lehet elmenni egyszer azt mondják nincs kvóta ma meg olvasom hogy azért mégse tettek le róla. Fene se tudja mi lesz.
2016. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Narancsköd.
2016. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!