Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók kötelező...

Az ellenzéki szavazók kötelező oltás pártiak? Vagy csak a momentumosok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Momentumos vagyok, és nem vagyok kötelező oltás párti, sőt, ha nem lenne Covid-útlevél, be sem oltatnám magam.
2021. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
SEMMILYEN pártnál nincs olyan, hogy a szavazóknak valami kötelezö!
2021. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Én úgy vettem észre, hogy leginkább a fideszesek az oltáspártiak.
2021. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem k9vetik az eseményeket az ellenzékiek?

[link]

2021. jan. 19. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Csak 1 azaz egy momentumok politikus támogatja ezt.

Az emberek többsége pártállástol függetlenül nem akarja Beoltatni magát.

2021. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt vettem észre, hogy a Fideszesek oltásellenesebbek
2021. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Ja, 6-os,biztos azért írt levelet az egyik fő fidesznyik képviselő Ceciléknek, hogy legyen kötelező a covid oltás!
2021. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szavazókat nézzük, a pártállásnak lényegében semmi köze az oltási kedvhez. Van fideszes és ellenzéki is aki mindenkit is be akar oltatni minden áron, és ugyan így, van fideszes és ellenzéki is, aki meg van győződve róla hogy az oltás veszélyesebb mint a vírus, sőt, hogy a vírus kamu.

Max annyi külömbséget tesz a párt preferencia hogy egy ellenzéki jobban ragaszkodik a nyugati vakcinához, ameddig egy fideszes előbb hiszi el, hogy az orosz is lehet jó.

De ugyanakkor, ismerek olyan fideszest aki nem hajlandó semmit beadatni magának csak pfizert, és olyan ellenzékit is, aki bármelyikre hajlandó lenne, ha a szervek úgy döntenek jó az.


Szerintem 2015 óta ez a vakcina dolog az egyetlen ami liberális/konzervatív/kormánypárti/ellenzéki számára is egyformán teljesen egyéni, és nem elvi kérdés tud lenni, és jelenleg talán az egyetlen közös nevező lehet a metroszexuális egyetemista és a kocsmában asszonyverő Józsibácsi között, hogy oltáspártiak vagy oltásellenesek.

2021. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!