Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már olyan határon...

Hallottatok már olyan határon túli magyarokról, akik kiábrándultak a Fideszből? Akár otthon élnek, akár Magyarországra költöztek? Mi volt az oka a kiábrándulásuknak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ismerőseim, sajnos nem igazán jutok ki hozzá a mostani helyzet miatt. Nem változtattak politikai nézeteket, kormánypártiak maradtak még most is.
2021. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ők csak annyit látnak, hogy kaptak magyar útlevelet, amivel szabadon közlekedhetnek az EU-ban.
2021. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Aki egyszer a fideszre szavazott az egy senki. Volt szomszédom is ilyen volt bozgor.
2021. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről.
2021. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam ilyenről. A rendszeres segélyek miatt kifejezetten kedvelik a fideszt.
2021. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Pedig de, vannak sokan. Csak valamiért minden határontúli elvan könyvelve fideszesnek. Alapból csekély részük szavaz, de ha az össz elszakított régióban összefognának akkor sem tudnák befolyásolni azt ami az országban van. Itt nekünk kéne összefogni. Nem a határtúliakat okolni,legtöbbjük tisztában van,hogy mi zajlik az országban. Miért nem Pista bácsit szidjuk bivalybasznádon,hogy fideszes?
2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!