Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a terv szerint akik már védettek a covid ellen, azok egy igazolvánnyal kimehetnek este 8 után is?

Figyelt kérdés

"Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki kormányinfón beszélt arról, hogy védettséget igazoló okiratot (egy plasztikkártyát) kaphatnak, akik már megkapták az oltást vagy már átestek a koronavíruson. A miniszter szerint az ő esetükben például nem lesz értelme fenntartani az este 8 utáni kijárási tilalmat, de hozzátette, hogy erről a kormány még nem döntött. Ezeket az igazolványokat február közepétől lehet megkapni. Azt viszont egyelőre nem tudja, hogy vakcinaútlevelek lesznek-e."


[link]


(Amúgy még nem döntött a kormány, de február közepétől jönnek az igazolványok, XD)



2021. jan. 21. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A francba, tegnap vettem a kutyát!
2021. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez még csak terv.Nem hinném hogy ezt megcsinálják.Nem lehet ilyet
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez lesz az oltásmutyi első lépése. A hiánygazdaság mindig korrupciót generál. Mondjuk ebben a fidesznek nagy gyakorlata van.

Megindul a biznisz, hogy hogyan szerezzünk soron kívül oltást.

2021. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Lehet.Kiderül mi sül ki ebből.Nekem amúgy mindegy hogy ki mehet ki 8 után és ki nem.Én nem szoktam mászkálni 8 után eleve főleg télen nem márha megoldható.Kertbe kimehetek amikor csak akarok úgyhogy nem oszt nem szoroz ez nekem.De ha ez így lesz sok embernek ez nem fog tetszeni mert egyébként nem korrekt dolog amiatt hogy nem kaphatja a sok fiatal mielőbb.Mert előbb az egészségügyi dolgozók jönnek aztán pedig az idősek.Arról nem tehet a többi ember hogy ez így van
2021. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát ha máshogy nem, így megjön a nép "kedve" az oltáshoz.

És mivel már a tökünk kivan a korlátozásokkal, sok olyan is beadja a derekát aki eddig hallani sem akart róla.


De nincs még semmi kőbe vésve, ugyanakkal Gulyás ha "elszólja magát" az mindig valaminek az előszele. Először a szigorításokat is ő jelentette be, mikor még hivatalosan semmilyen döntés nem volt ezekről.

2021. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%

"Nem hinném hogy ezt megcsinálják."


Az elmúlt 10 évben ez elég sokszor elhangzott a fidesz terveivel kapcsolatban. Aztán persze megcsinálták...

2021. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*ugyanakkor
2021. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy propaganda.

Majd ha emiatt több millióan beoltatták magukat, bejelentik, hogy meggondolták magukat, mégsincs oltáshoz kötve a szabad mozgás.

2021. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
#8: akkor már nem, vagy legalábbis kevésbé lesz releváns. Viszont ahhoz, hogy a most bezárt helyeket meg lehessen nyitni egyfajta megoldás lehet.
2021. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos be vannak ijedve, hogy kevesen akarják oltatni magukat. Már pénzjutalom is felmerült. Ezek bohócok, színház az egész világ. Nem érdemes velük foglalkozni.
2021. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!