Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ki akar menni az utcára...

Aki ki akar menni az utcára este, kénytelen lesz kínai vakcinával beoltatni magát?

Figyelt kérdés

Aki oltott, kimehet. Erre megy ki a játék, ez a zsarolás lényege?

Behoznak egymillió kínai vakcinát, de alapból senki se kérné. Így viszont rátukmálják az emberekre.

A nyugatiból hiány lesz, szóval vagy kínai oltás, vagy maradjotthon.


2021. jan. 21. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg tudsz valami hitelt érdemlő közlést mutatni, ami szerint ezt tervezik bevezetni?
2021. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Legközelebb tájékozódj:

[link]

2021. jan. 21. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak a Kínaival lehet beoltatni magadat. Ott lesz orosz is azoknak, akik nem bíznak az újfajtákban, vagy lehet várni amíg jön Pfizer vagy a többi.
2021. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

#1 Ma mondta Gulyás Gergely, hogy aki beoltatja magát annak külön engedményeket fognak előírni és számukra fix, hogy felesleges lesz fenntartani a 8 órai takarodót.


Kapni fognak egy plasztik kártyát ami igazolja, hogy védett és ha a rendőr 8 után megkérdezi mit csinál akkor csak felmutatja ezt a kártyát és tovább engedi.


Mielőtt megvádoltok rémhírterjesztéssel, javaslom keressétek vissza Facebookon a kormányinfot mert ott Gulyás miniszter ugyanezt elmondta.

2021. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Köszönöm az infót, ezt még nem láttam.


Egyébként ebbe most mi az újdonság? Már az elején is nyílt lapokkal játszottak azzal kapcsolatban, hogy aki oltva van az szabadabb mozgásteret kap.

2021. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Kormányinfó!!!

Ne röhögtessük már ki egymást! :)

Vegytiszta propaganda!

A világon semmit sem kell komolyan venni amit mondanak.

EZT már Viktorinnyó is megmondta rég!

2021. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kutyám, majd kiviszem azt.
2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
#6 Azt mondják amit Orbán mond nekik.
2021. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7: csak 500 méterig mehetsz
2021. jan. 21. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig sem nagyon tartottam a 8-órást (mondjuk a környék ünkön talán szökőévente 1x vannak rendőrök), ez sem hát meg. Amúgy is van kutyám.
2021. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!