Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a koronavírus...

Szerintetek a koronavírus melyik "vívmánya" fog majd megmaradni a járvány után is?

Figyelt kérdés
Szerintem a maszkviselés sohasem lesz már elengedve. Ha kötelező nem is, de erősen ajánlott lesz, illetve sokan vélhetően viselni fogják akkor is, ha már nem lesz kötelező. A digitalizáció szempontjából is szerintem jó pár dolog megmaradhat, például a home office, esetleg az oktatás is átfog úgy alakulni, hogy bizonyos tantárgyakból nem kell majd jelenléti oktatást levezényelni. Az egyetemeken szerintem fixen lesznek olyan szakok, amelyeket digitálisan is el lehet majd végezni, de akár még érettségi utáni szakképzésben is lehet ilyesmi, ha pl, olyan szakmáról van szó, ahová nem kell kézügyesség. (pl. logisztika, szállítmányozás, vám és pénzügyőrség vagy titkári képzések) Ti hogy gondoljátok?
2021. jan. 21. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A narancssárga változata!
2021. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez egy eléggé bonyolult és összetett kérdés.Sok mindent lehetne írni róla. De én most csak egy példát fogok írni ami hirtelen az eszembe jutott.A vírusra hivatkozva megszűnik a készpénz és bankkártya lesz helyette
2021. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

A maszkviselés jól láthatóan Ázsiában is fennmaradt a korábbi járványok után, úgyhogy szerintem az kisebb nagyobb mértékben maradni fog.


Szvsz az eddig rigid cégeknél - ha nem is teljes időben - de részben elérhetővé fog válni a home office, mert látszik, hogy működik.


Oktatásban szerintem nem fog állandósulni, mert túl sok teret enged a csalásnak.

2021. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Minden

Föleg hogy a szabad mozgás korlátozása így bejött.

Ezek rosszabbak már mint Sztálin.

2021. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
A kijárási tilalom, csak ki lesz terjesztve egész napra. Ez itt a történelem legdurvább diktatúrája.
2021. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5

Legdurvább diktatúra? Talán egy ÁVH pincebörtönből irkálsz?

2021. jan. 21. 17:53
 7/25 A kérdező kommentje:

#4

Pajtás! Sztálin 10 milliókat irtott ki. Inkább olvasgass még Sztálinról.

2021. jan. 21. 17:54
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az online oktatás hatékonysága meg sem közelíti a személyes okatás hatékonyságát.
2021. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
#6 Az ÁVH idejében kimehettél az utcára akkor is, ha nem dolgozni mész.
2021. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8

Őszintén, ez kit érdekel most?

#9

De akkor, ha annyit mondtál, hogy "Rákosi hülye" egyből egy kínzókamrában lelted magad. Most leírhatod az agymenésed, nem esik semmi bántódásod. Vagy talán terrorba vagy? Szétrúgdosnak a TEK-esek mindennap?

2021. jan. 21. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!