Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor oldják fel már végre, a...

Mikor oldják fel már végre, a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés

Erről senki sem nem beszél, mostanában.

Nektek mindegy, vagy inkább akadály?!

Feloldanátok?



2021. jan. 20. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
79 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
43%
Nem is értem, 8 után ha kint vagyok az utcán, biztosan a vírus akkor kezd vadászni vagy nemtudom..
2021. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
73%

Magyarorszagon legalabb van plaza. :D Nemetorszagban mindenhol home office, semmi sincs nyitva csak drogeria, elelmiszer. Konkretan 2 honapja huzodik egy hivatali ugyem, de senki nem foglalkozik vele, mig nincs vege a lockdownnak. :D Elelmiszerboltokban mar meg van szabva az is, milyen maszkot lehet hordani, a sima orvosi maszkot dobhatom ki a pitsaba a textil maszkkal egyutt, csak egyetlen ember mehet latogatoba akarhova is, 15 km-es korzeten belul nem hagyhatod el a lakohelyed stb.

Szoval igen, marhara feloldanam mar. Legyenen korlatozasok, de hogy megall az elet...komolyan nonszensz.

2021. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Mert nekem a tanulás szemszögéből jó így.
2021. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
64%

Angliában sincs semmi nyitva csak az élelmiszerboltok, és a gyógyszertár.

Sőt az élelmiszervoltokban ha árulnak ruhákaz, azt most lezárják, nem lehet megvenni. Se fodrász, semmi.Város nem hagyhatod el, vásárolni bizonyos helyeken csak egyedül mehetsz. Bár ez biztonsági őrtől függ, mert volt hogy egyik nap a sainsburybe ketten mentünk, másnap meg közölték, hogy csak 1 ember mehet. Délután meg a kutya se foglalkozott vele, hogy hányan mennek be.

Az egész a pénzről szól. Hogyan lehet orsuágokat adósságba súlytani, meddig lehet az embereket hülyíteni. sajnos sokan támogatják is.

2021. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
18%
Akkor oldják fel a tilalmat, amikor majd ezredszerre is felteszik ezt a kérdést a gyk-n. Szóval hajrá, még kell néhány, hátha nyárra összejön.
2021. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
17%
Talán tavasszal.
2021. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
4%
Remélem soha. Örülök, hogy nincs ott az a sok barom az utcán.
2021. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
24%

"Angliában sincs semmi nyitva csak az élelmiszerboltok, és a gyógyszertár."


Angliában minden nyitva van. Még éjjel is mehetsz MekDonálcba vagy Bőrgerkingbe.

2021. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
91%

"Mikor fogják feloldani?"

A jelenlegi kormányzati kommunikációk következtetéseiből levonva bírd ki addig guggolva.


"Te feloldanád?"

Igen.

2021. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok. Valaki elmodnaná miért lettem lepontozva?


Őszintén mondd meg nekem, ki a fenét zavar az ha tegyük fel 11kor sétálni támad kedvem a Neckar partján ami innen 100m? Üres, mikor nem volt lezárás sem volt ott senki. Ha kimennék viszont bűnöző lennék? Légyszives, magyarázd el nekem aki 👎et nyomott. Köszönöm.

2021. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!