Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a koronavírus...

Szerintetek a koronavírus melyik "vívmánya" fog majd megmaradni a járvány után is?

Figyelt kérdés
Szerintem a maszkviselés sohasem lesz már elengedve. Ha kötelező nem is, de erősen ajánlott lesz, illetve sokan vélhetően viselni fogják akkor is, ha már nem lesz kötelező. A digitalizáció szempontjából is szerintem jó pár dolog megmaradhat, például a home office, esetleg az oktatás is átfog úgy alakulni, hogy bizonyos tantárgyakból nem kell majd jelenléti oktatást levezényelni. Az egyetemeken szerintem fixen lesznek olyan szakok, amelyeket digitálisan is el lehet majd végezni, de akár még érettségi utáni szakképzésben is lehet ilyesmi, ha pl, olyan szakmáról van szó, ahová nem kell kézügyesség. (pl. logisztika, szállítmányozás, vám és pénzügyőrség vagy titkári képzések) Ti hogy gondoljátok?
2021. jan. 21. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3: Ázsiában a légszennyezettség miatt hordanak maszkot.
2021. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

A maszk nálam biztos nem. Én azonnal kidobom az összeset ha nem lesz kötelező.

Home Office-szal akkora bajom nincs, könnyebb lett kis faluban élni.

A digitális oktatásnak meg csak nagyon kis elemei fognak szerintem megmaradni.


A kijárási korlátozások meg biztos nem mert azt nyilván diktatúra ak vélnék (teljesen jogosan) és akkor azt a kormányt leváltanak egy olyanra aki véget vet a lezárásoknak.

2021. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
7%
Az a baj, hogy be fogják börtönözni azokat, akik ellenzik a covidiktatúrát, így őket nem választhatjuk meg.
2021. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hány milliárd férőhelyesek ehhez a börtönök?
2021. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha hagyjuk magunkat (és úgy tűnik, hogy hagyjuk), akkor majdnem minden.
2021. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!