Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lefordítaná nekem valaki a...

Lefordítaná nekem valaki a mai kormányinfót? Átoltottságig nem lesz enyhítés-hát akkor mikor lesz enyhítés-ősszel?

Figyelt kérdés

[link]


Amíg a fertőzési adatok érdemben nem csökkennek vagy nincs lehetőség a tömeges oltás megkezdésére, addig nem lehet a jelenlegi korlátozásokat enyhíteni - mondta a csütörtöki Kormányinfón Gulyás Gergely. A kormány a jövő héten vizsgálja felül a jelenlegi intézkedéseket, de a miniszter szavai alapján nem számíthatunk enyhítésre.


Hát akkor fordítsunk!


2021. jan. 21. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nem lesz meg az átoltottság addig nem valószínű enyhítés.
2021. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon nehéz kitalálni, mit is kell "fordítani".

A fertőzési adatok érdemben nem csökkennek. Most is napi 900, némi ingadozással. Az "érdemi" lehet erősen szubjektív adat, de hogy 100 alatt kellene hogy legyen, elég valószínű. Jelenleg van 110 ezernél több fertőzött, és nem tudni, mennyire szabálykövetők. Az oltás hatása kb. két hét múlva érződik a beoltotton. Az országon - és most feltételezek optimális oltási sebességet, ami mellesleg kizárt - úgy fél év múlva.

Tehát megismétlem: mit nem lehet érteni? A türelmetlenséget lehet.

2021. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ősszel sem, őszre szigorítás várható.
2021. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

" úgy fél év múlva."


Na ja, hát én is ide jutottam, de azt ugye mindketten tudjuk hogy ez nem lesz így. A korlátozásokat nem fél év múlva fogják oldani, jó ha még 1-2 hónapot kihúznak vagy annyit se.

ld középiskolák.

mondhat bárki bármit nyitni fognak.

mégpedig 1 hét múlva.

tessék korlátozás meg oldás.

2021. jan. 21. 19:13
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!

A kormányinfó minden témájának és kijelentésének az értelme "0"!

Lefordítom Gulyás Gergely szavait:

Hablaty hablaty hablaty,bla bla blala blablabla.


Sajnos, ennyi a valódi jelentősége és értelmes tartalma.

2021. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Nagyjából elértük a bezárás előtti napi új esetszámot.

Az már csak arról szól, hogy minél több embert rávegyenek az oltásra.

2021. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
*Ez
2021. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Annyit jelent, hogy márciusig még fixen velünk maradnak a jelenlegi korlátozások.
2021. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Tiszta nevetséges ez már. Most derül ki, hogy a Pfizer (megint) hazudott és 20% alatt hatásos a vakcinájuk amit konkrétan nálunk is oltogatnak jelenleg (British Medical Journal). Közben a mellékhatások tarolnak a halálozásokat is beleértve persze nálunk hírzárlat van ergo nálunk persze így nincsenek mellékhatások. És még mindig ettől akarnak bármit is függővé tenni??
2021. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Én előre szóltam és hónapok óta minden kérdésbe beírom, hogy a Pájszer szar. Nem hallgattatok rám, viszont tegnap láttam akciós koporsókat, akit érdekel szívesen adok linket.
2021. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!