Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek mi baja van a...

A Fidesznek mi baja van a nőkkel?? Miért szavazott már le megint két nemi egyenlőségről, nemi erőszakról, egyenlő bérekről szóló, nőket védő dokumentumot az Európai Parlamentben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor a nők egyenlőségéről, jogairól, a nemi erőszakról és bántalmazásról kell állástfoglalni, a Fidesz mindig a nők ELLEN szavaz. (És nem, most még "lmbtq propaganda" sem volt benne). Egész Európában nem nézik le ennyire a nőket sehol...

Mit vétettek a magyar nők a Fidesz szerint? Miért utálják ennyire a nőket a kormányban?



2021. jan. 21. 21:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%

Nos #9-es!

Egy egész ország "kommentálja" a magyar kormány alapok nélküli paranoiáját néhány éve.

Nem szoktad még meg?!?

2021. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
79%

10: én úgy értettem, hogy a saját állampolgárok számára alapjog, nem minden jöttmentnek. Csak ezt a kitételt kell belevenni.


De persze akkor meg az van, hogy a cigányokat a kalyibából rendes lakásba kell költöztetni, az meg nem lenne olcsó és népszerű sem. Gondolom ezért nem akarja a fidesz.

2021. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Értem,8-as. Tehát egy vidéki magyar nő nem érdemel egyenlő bánásmódot szerinted.

A roma lányokat nyugodtan meg lehet erőszakolni.

A hajléktalanok, menekültek sem számítanak..

2021. jan. 21. 22:02
 14/38 anonim ***** válasza:
82%
13: én csak idéztem a cikkből, nem mondtam, hogy egyetértek vele. Ezt a kritikát címezd a fidesznek. Rá kellene keresni, hogy mivel indokolták.
2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%

"...megnövekedett a nők elleni bántalmazások száma a pandémia alatt, aminek különösen a migráns nők, a vidéki, a hajléktalan és a roma nők, valamint az LGBTQI+ közösség tagjai voltak kitéve."

Jesszus! A migráns nőket (meg persze a nem migránsokat is) egész véletlenül nem a migráns férfiak bántalmazzák? Köln, 2015. szilvesztere megvan? (Hogy csak a jéghegy csúcsát említsem.) A hajléktalan szintén nőket a hajléktalan férfiak bántalmazzák (egy átlagember a közelükbe se megy, mert 5 méteres körzetben bűzlenek, mint a görény). Romáknál dettó. Az LMBTQ-közösség tagjait legfeljebb a Pride alkalmával bántalmazhatnák, de az legutóbb elmaradt. Az év többi napján, pedig honnan tudhatná bárki, hogy a nő közéjük tartozik?

2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
36%

jó, de nem fizetek szándékosan lakást, hiába van pénzem, mert úgy is kapok lakást majd az államtól... ti tényleg megszavaznátok ezt?

Azért húzzuk már meg a határt. Sajnálom én is a hajléktalanokat, azért van hajléktalanszálló.

2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

ma 22:00 Attól, hogy elhatározzuk, hogy alapjog a lakhatás hogy válik megvalósíthatóvá?


Ez nekem olyan mint a Budapesti klímavészhelyzet, hogy kihirdetjük, hogy az van de ezzel semmit se oldunk meg, mert a megoldás rengeteg pénzbe meg befektetésbe kerülne nem abba, hogy kitűzzünk egy ilyen hangzatos célt de semmit se teszünk.

2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
17%
az előző válasz a lakhatási témához írtam
2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
30%

Reakció van a kérdezőtől, link nincs.

Nincs itt semmi látnivaló.

2021. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
35%

#19.

Nem igazán követed a napi történéseket.Ok.

Nem tudsz keresni sem híreket.Ok.

Számon kéregetsz linket, NEM ok.

2021. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!