Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek mi baja van a...

A Fidesznek mi baja van a nőkkel?? Miért szavazott már le megint két nemi egyenlőségről, nemi erőszakról, egyenlő bérekről szóló, nőket védő dokumentumot az Európai Parlamentben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor a nők egyenlőségéről, jogairól, a nemi erőszakról és bántalmazásról kell állástfoglalni, a Fidesz mindig a nők ELLEN szavaz. (És nem, most még "lmbtq propaganda" sem volt benne). Egész Európában nem nézik le ennyire a nőket sehol...

Mit vétettek a magyar nők a Fidesz szerint? Miért utálják ennyire a nőket a kormányban?



2021. jan. 21. 21:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%

Mert meleg az összes fideszes.

Azért.

2021. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
37%

#20!


Egyszerűbben is megírhattad volna, hogy te sem tudod, miről szól a kérdés.

2021. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
27%

#20 Tudom hogy megy a kérdés gyártás ezerrel, ez nektek itt napi feladat gondolom, minél több kérdést minél nagyobb baromsággal betolni. A baj azzal van hogy te hajlandó vagy agyatlanul pattanni egy kérdésre anélkül hogy tudnád mi is a kérdés.

Ez ugyanis két dolgot jelenthet. Vagy nem is érdekel mi a kérdés valójában, csak megkapod a címszót és mehet a fideszezés meg zorbánozás utasítás szerint vagy te vagy több regisztrációval és a saját kérdésedre kommentelsz. Más esetben nem tudhatnád hogy "mire gondolt a költő" mivel nem írta le.

Az viszont már a pofátlanság csúcsa, hogy azt bírálod aki nem hajlandó agyatlanul pattogni hanem tudni akarja MI A KÉRDÉS.

2021. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%

23#


A kérdésben azt krédeztél, mibajuk a fidesznek a nőkkel, én válaszoltam.

Szóval nem értem mit nem értesz.


Elég megnézni ahogy beszélnek a nőkről, azok a megnyilvánulások...még a női fideszes vezetők is lenézik saját magukat, röhej.

Amikor egy politikus nő azt mondja a nőknek otthon a helye, saját szájából csinál segget.


Vicc.

2021. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%

#24 Igazad van, elég megnézni hogyan beszélnek a nőkkel, nőkről és miket tettek értük. Pontosan ez az ami miatt én is mint olyan sok nő RÁJUK SZAVAZOK.

Mert ők tisztelettel beszélnek a nőkről, nem nézik le a nőket mindenféle kvótával. Nem hazudják, hogy a nőknek nincsenek azonos jogaik, lehetőségeik, képességeik és tudják, hogy ebben az országban a szocializmus óta egyenjogúság van, az utóbbi évtizedekben meg fokozatosan a nők a felsőoktatásban is többen lettek, diplomát is többen szereznek.

Ők azok - igen a fidesz-kdnp kormányok - akik VISSZAadták a nőknek a valódi választás lehetőségét, nem egy másodrangú férfi utánzatnak tekintik a nőket akiknek azt és ugyanúgy kell vágyni, csinálni mint egy férfinak, hanem tiszteletben tartják hogy a nő az nő és maga is tud dönteni az életéről, amihez megadták a segítséget minden területen.

Te meg hazudsz reggel, éjjel meg este azt látom. Senki nem mondott olyan a fideszben - sem nő sem férfi - hogy a nőknek otthon lenne a helye.

2021. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Azert az se rossz jog, hogy gazdag férfiak oldalán élhetnek ha úgy akarják...
2021. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
33%

Senki nem nézi le a nőket, csak a helyén kezelik a dolgokat.

De akik rendszerint nőként ezen pattognak, fórumozós tapasztalataim alapján, a vérfeminista kategória, akik habzó szájjal szidják a férfiakat, és csak akkor férfi a férfi, ha lemegy csúszómászó papucsállatkába bármilyen otromba, nagyszájú, gusztustalan nő előtt.

De ezek azok a nők, akik addig nem állnának meg, amíg büntetlenül lehet újszülött gyerekeket, férfiakat gyilkolni, 100%-os női tagokból álló parlament, férfiak csak fizikai munkát végezhetnek, stbstbstb.


Olvastam már olyan női kommenteket, hogy a hajam égnek állt, tudom miről van szó.

2021. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
78%

#23!


Az a legvalószínűbb, hogy aki támadja itt a forrást kérőket, az a kérdező egy másik account mögött. Nem egyszer buktak le ezzel.

2021. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
51%
Ezek imádják kihúzni a gyufát mindenkinél. Ez van csak mögötte, az állandó összeugrasztás a másikkal a mániájuk.
2021. jan. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
24%
Èjen orbánviktor haráf idess 2222benis!!!! A nők meg mennnyenek a sohivattalba!!
2021. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!