Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely belengette,...

Karácsony Gergely belengette, hogy még is csak indulhat miniszterelnökjelöltként , ez jó hír az országnak és az összefogásnak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Én erről nem hallottam még. De szerintem nem jó ötlet. Így is lehet látni mit művelt Budapesttel, kell ez az egész országnak?


Én szívesebben látnám Dobrev Klárát jelöltként.

2021. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Karácsony Gergely Szilveszter miniszterelnök jelöltként való indulása jó hír az országnak és az összefogásnak.
2021. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
Forrás?
2021. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
InfoRádió Aréna című műsorában nyilatkozta ezt Karácsony
2021. jan. 23. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Karácsony = Orbán!


Viszont Karácsony mellett szól az, hogy nem nyalja (ha kell, ha nem) a szájaszélét.

2021. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
100%

"Egy hierarchiában előbb vagy utóbb mindenki eléri azt a beosztást, amire teljesen alkalmatlan." (Murphy)


Ne lengessen ilyesmit. A távoli vidék lakói annyit tudnak csak róla, ami az 1-9 számozott távirányító gombokon bejövő adókon mondanak róla.

Ott meg már akkor az ment szakmányban, hogy alkalmatlan jelölt, eséltelen jelölt, amikor még főpolgármester sem volt.

2021. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összefogásnak biztosan, mert Karácsony nem annyira elutasított személy, mint Gyurcsány, vagy Dobrev.


Az országnak már kérdőjeles, mert csak egy bábfigura lenne.

2021. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyesmit, valószínűleg kamu. Mindenesetre én Márki-Zayt támogatom, szerintem ő a legmeggyőzőbb, ráadásul jobboldali, szóval ezzel kivenné a szelet a Fidesz propagandából.
2021. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!