Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bukik vagy marad a Fidesz...

Bukik vagy marad a Fidesz 2022-ben?

Figyelt kérdés
Indokold. A személyes pártreferenciákat tegyétek most félre. Köszönöm

2021. jan. 23. 20:42
1 2 3 4
 1/32 Sulek Péter ***** válasza:
83%
szerintem marad,de nem lesz 2/3-uk.
2021. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Sulek Péter ***** válasza:
70%
bocsi 1-es vagyok indoklás lemaradt sok még a fanatikus hívő :) sokan más pártot nem is ismernek vagy utálják Gyurcsányt.
2021. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
45%
Bukik. :). Minden országban elkezdek szépen bukni az ilyen nyomorék vezetők, itt se lesz másképp. A világ mást akar. Szerencsére. Végre talán az emberek fejébe érik az, hogy nem kommunizmust és nem ditkatúrát akarnak.
2021. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem még erősödik is. Nem tudom elképzelni hogy a fletó vezette ellenzék valamit el is érne. Persze a dk erősödik de a gond az hogy a többi ellenzéki pártból nem pedig a fideszből
2021. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%
4: Ott csúszik az elméleted, hogy nem fletó által vezetett ellenzék van. :)
2021. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Bukik. A nem-fidesz pártok eddig is több szavazatot tudhattak magukénak, csak szét voltak aprózódva. Aztán eddig a Fidesz a gazdasági eredményekkel "kendőzni" tudta a korrupciót, az emberek "félrenéztek", de most, hogy itt vannak az iszonyú korlátozások, a borzasztó gazdasági helyzet, válság, ennek rossz kezelése, vagy egymillió munkahely megszűnése, vállalkozások tönkremenetele, de azért a Lölőnek adjuk a milliárdokat. Nagyon kilóg a lóláb. Rengeteg ember készül a kivándorlásra, Bulgáriát, Romániát is meg fogja haladni.
2021. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%

Marad.

Minden eszköze megvan hozzá, úgy írja át a választási törvényt, ahogy kedve van, úgy szabja át a körzeteket, ahogy kedve van.

Szóval teljesen mindegy, hogy ki hova szavaz.

Ha kell, el is fogják csalni a választást.

Már '18-ban is voltak necces ügyeik.

2021. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%
Két változat van, az egyik, hogy bukik, a másik, hogy abba fog belebukni, ha fennmarad, de abban meg is semmisülnek. Iszonyatosan más már a közvélemény, plusz közben felnő egy újabb nemzedék. Készülnek rá, mert már lapátolják a pénzeket a Mittudomén-szigetekre. Aki tényleg elhiszi a saját örökkévalóságát, az nem ezzel van első helyen elfoglalva.
2021. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
5. Az elméletedben hiba van. Azt gondolod, hogy aki nem a fideszre szavaz, majd a fletós ellenzékre fog. Hát elmondom, én is ellenzéki vagyok, de eszem ágában sincs leszavazni oda. Keresek 3. opciót.
2021. jan. 23. 21:09
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

#7

"Minden eszköze megvan hozzá, úgy írja át a választási törvényt, ahogy kedve van, úgy szabja át a körzeteket, ahogy kedve van."


Nincsen meg az eszközük, tavaly év végéig volt lehetőségük változtatni a választási törvényen (ezt meg is tették).

2021. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!