Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre elindult a nemzeti...

Végre elindult a nemzeti történelem tanítás az iskolákban?

Figyelt kérdés

Elkészültek az első tankönyvek, amelyek a finnugor helyett a szkíta-hun rokonságot tanítják

"Az ötödikes és a kilencedikes diákok már a megváltozott Nemzeti Alaptanterv szerint írt történelemkönyvekből tanulhatnak. [link]



2021. jan. 24. 22:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/157 anonim ***** válasza:
87%
Én nem az vagyok, akivel az előbb vitáztál, az anonim nem egy embert takar itt. De lehet, hogy neked mindegy, mert neked úgyis mindenki "libcsi", aki szóba áll veled.
2021. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/157 anonim ***** válasza:
87%
Na most náci vagy libsi. A kettő nem ugyanaz ezek gyűlölik egymást úgyhogy találd már ki. Imserem a magyart képzeld és azért mondom , hogy nem vagy normális. Mondja ezt az aki nemt tudja eldönteni most náci vagy libsi vagyok miközben az egyik balos a másik jobbos politkai eszme. Egyébként akkor megválaszolom neked a kérdést. Nem tudsz! Lehet neked anyukádék nem tanították vagy nem nevelték beléd (bár ahogy nézem egyáltalán nem is neveltek ) , hogy a ha kérdeznek válaszolni kell rá tudod illem lehet neked ez nem túl germán pedig ott is volt illem ugyhogy szívesen , hogy apád helyett apád voltam
2021. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/157 anonim ***** válasza:
85%
Totál mellékes, de ezt a 0%-os válasz hasznosságot hogy hoztad össze? Még a legnagyobb trolloknál sem láttam iylet az oldalon.
2021. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/157 anonim ***** válasza:
0%

Nem tom, hogy mi a náci, az egész itt narratíva kérdése. A balosok miatt a koncservacsív is az, meg Demeter, de még soros. a világhború után a koncservacsív része lett úgy kiemelve, máskor meg más, úgyhogy nem érdekel, felőlem lehet Demer is meg soros is.


Te nem ismered a magyart, ezért mond magadra, hogy nem vagy normális, ha ismernéd, akkor nem jönnél ezekkel a baromságokkal.

2021. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/157 anonim ***** válasza:
0%

108/109 anonim ***** válasza:

Totál mellékes, de ezt a 0%-os válasz hasznosságot hogy hoztad össze? Még a legnagyobb trolloknál sem láttam iylet az oldalon.

----------


He? Troll? Az valami dicső név lehet ahogy látom. Dehát a troll az nem a zsnei?

Én azt hittem, mert ez egy libcsi szó, arra akit meg akarnak bélyegezni, mert kibeszél a konszenzusból, eközben meg épp így lesz dicső név.

Persze nem tom, hogy a totyogásból, vagy trottyosból ered, vagy a tollen-ből, ami a düh meg dúl meg egybek.

2021. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/157 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mondtam magamra, hogy nem vagyok normális ember
2021. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/157 anonim ***** válasza:
82%
:D Hát ez kész, nem hiszem el hogy nem direkt csinálja az ürge, na mindegy, még ha humoros lenne, megérteném. Már ha arra is ezt a " nyelvelemzést " tolja hogy megkérdeztem, hogy mit csinált hogy 0-ra le van huzva.
2021. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/157 anonim ***** válasza:
69%
Tuti direkt nyomja a hülye gyerek
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/157 anonim ***** válasza:
71%
110: nem most kezdte, itt is nyomott már egy menetet: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek_..
2021. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/157 anonim ***** válasza:
62%
az indexet is elárasztotta, úgy látom, onnan ki is tiltották: [link]
2021. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!