Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre elindult a nemzeti...

Végre elindult a nemzeti történelem tanítás az iskolákban?

Figyelt kérdés

Elkészültek az első tankönyvek, amelyek a finnugor helyett a szkíta-hun rokonságot tanítják

"Az ötödikes és a kilencedikes diákok már a megváltozott Nemzeti Alaptanterv szerint írt történelemkönyvekből tanulhatnak. [link]



2021. jan. 24. 22:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/157 anonim ***** válasza:
10%

Persze minden germán még a summér meg a kínai is germán meg persze vissza emlékezel.

--------


He? Azt hittem az a fingár meg a sumér? Kb. egy szinten van a fingár meg a sumér.

2021. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/157 anonim ***** válasza:
0%

91/93 anonim ***** válasza:

Vannak hozzád hasonlók, akik ugyanezt az elméletet vallják, vagy te vagy az egyetlen?

------


Primitívek? Látható vannak, mint a Capitolium ostománál is.


Elémet? Vall? Ez nem elmélet, és nem vallom, mert a vallás az libcsizmus, vallani a vélből ered. Aki val az már hamis, gonosz, mert elhajlik.


Tudat alatt vannak sokan, akiket Kirgen irányít, csak nem tudják.

De lényegtelen, mert én vok a bizonyíték, hogy vér kell a nyelvhez.

2021. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/157 anonim ***** válasza:
71%
Nem nem vagyok libsi tőlem vihetnek Koncentrációs táborba vagy keresztre feszíthetnek vagy karóba húzhatnak, vagy megnyúzhatnak, vagy mehetsz Guantánamoba vagy bármi csak legyen valami az a lényeg. Egyébként ott van a forrás megjelölésnél, hogy az MTA hol mondta ezt és ez az amivel alátámasztom de tudsz linkelni olyat ahol egy MTS szintű intézmény ezt alá támasztja ?
2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/157 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy lemaradtam, de ki az Kirgen?
2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/157 anonim ***** válasza:
21%

95/96 anonim ***** válasza:

Nem nem vagyok libsi tőlem vihetnek Koncentrációs táborba vagy keresztre feszíthetnek vagy karóba húzhatnak, vagy megnyúzhatnak, vagy mehetsz Guantánamoba vagy bármi csak legyen valami az a lényeg. Egyébként ott van a forrás megjelölésnél, hogy az MTA h

-----------


Épp rz s libcsi vagy láci.


MTA? Dehát azoknak nincs közük a nyelvhet, mert ideológusok, műviek, nem primtiívek. Már bocs, de ezzel nem lehet mit kezdeni, és nem is vita, mert valódi észlelés, vagy észleletetés nem történik.

2021. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/157 anonim ***** válasza:
70%

egy MTS szintű intézmény ezt alá támasztja ?

-------


Nehét felfognod, hogy nem tudok vele mit kezdeni? Nem terep ott a nyelv, nem is lehet.

2021. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/157 anonim ***** válasza:
87%

" Dehát azoknak nincs közük a nyelvhet, mert ideológusok, műviek, nem primtiívek."


És mitől vagy te hiteles a saját állításodon kívül? Mert magáról mindenki mondhatja, hogy ő az orákulum, de ettől nem lesz az.

2021. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/157 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok libsi de ostoba sem és vannak ott nyelvészek az MTA-nál és én kérdeztem valamit . Tudsz linkelni bizonyítékot vagy nem ?
2021. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/157 anonim ***** válasza:
0%

101/101 anonim ***** válasza:

Nem vagyok libsi de ostoba sem és vannak ott nyelvészek az MTA-nál és én kérdeztem valamit . Tudsz linkelni bizonyítékot vagy nem ?

--------


De igen, te egy láci vagy, egy libcsi, minden pórusodból ez árad. Nem tudod, hogy mi a libcsi vagy a láci ez nagyon jól látszik.


Bizonyíték? Ismered a magyar nyelvet, a germánt, árját? Jah nem, semit se.

Amiket te hozol, arra nincs bizonyíték, négány elmebeteg hülyesége nem bizonyíték, amikkel te akarsz előhozakodni.


MTA? Nyelvész? Nem akarod megérteni, hogy az pejoratív, nevük kuss, mert nem értenek a nyelvhet, mert nem primtiívek.

2021. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/157 anonim ***** válasza:
0%

100/102 anonim ***** válasza:

" Dehát azoknak nincs közük a nyelvhet, mert ideológusok, műviek, nem primtiívek."



És mitől vagy te hiteles a saját állításodon kívül? Mert magáról mindenki mondhatja, hogy ő az orákulum, de ettől nem lesz az.

-----------


Újfent nem érdekel. De igazából libcsikém ezért lenne az én feladatom, hogy te legyél a koncentrációs táborban, mert gonosz vagy, alter.


Te egy fikció miatt vélsz valakit Recske szállítani, a hazugság miatt, nekem kell akarnom, hogy te menjél, az igazság miatt.

Ez a különbség a libcsi, ami te vagy, meg én közöttem.

2021. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!