Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány meg fogja tenni azt...

Gyurcsány meg fogja tenni azt a szívességet Orbánnak, hogy eléri, a felesége legyen az ellenzéki miniszterelnök-jelölt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha akarná, sem tudná lenyomni a Jobbik meg a Momentum torkán szerintem.

Másrészt ez tényleg nagy szívesség lenne a mostani kormánynak, mert Gyurcsány elutasítottsága érthető módon az ellenzéki választók között is igen nagy.

2021. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

ma 15:48

Ha lesz előválasztás akkor semmit se kell lenyomni a többiek torkán?


Ugyanakkor szerintem pont ezért nem lesz előválasztás, mert majd inkább megpróbálnak egy Medgyessy féle integratív miniszterelnököt összeszedni akit ha csak nem lesz valami csoda majd megint jól kicsinálnak félidőben, mert egyik párt se fogja tartani a hátát ha 2024-ben a Fidesz támogatottsága az egekben lesz.

2021. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Éppen Gyurcsány elutasítottsága miatt találták ki Dobrevet! Így tudja megoldani, hogy úgy legyen ő az első ember, hogy papíron nem ő az.


Az előválasztás pedig éppen emellett szól.

Miért nem lenne ballib előválasztás? Elvben ez adja a legerősebb jelöltet nekik. OK, értem, hogy Klára pár év alatt az egyik legelutasítottabb politikus lett, de még csak az emberek kb. 50%-a utálja, Fletót pedig 70-80%.

A ballib előválasztást a DK simán behúzza. Mindegy, hogy kit jelölnek. Az önkormányzati választásnál más volt a helyzet. Ott sokáig azt mondták, hogy nem indítanak senkit, mert nem volt emberük rá, aztán az utolsó pillanatban megszegték ezt az ígéretet. Dobrevt már évek óta építik.

Gyurcsány nem hülye. Tudja nagyon jól, hogy a választást megnyerni szintem semmi esélye, esélyük nincs. Viszont a ballib előválasztást simán megnyerhetik, amivel megerősíthetik az ellenzéki oldalon a vezető szerepüket.

2021. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A DK-val nem lesz kormányváltás amig a Gyurcsány család politizál.
2021. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, ha nem gondolkodik előre.
2021. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!