Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik jobb?...

Szerintetek melyik jobb? Fidesz-Maffia és hazudozó kormány alatt élni, vagy végignézni ahogy az ellenzék adókat emel és csődbeviszi az országot?

Figyelt kérdés
Igen, megkaptam az 5kg krumplit, ott a konyhába. Ja és jobb volt Gyurcsány idejében.

2021. jan. 25. 20:55
1 2 3 4 5
 1/45 Fsms ***** válasza:
43%

A fityesz addigra mire az ellenzék át tudja venni a hatalmat az ország régen csődben van.

Egyébként adóemelés hatása pont az ellenkező , növekvő állami bevételek , kisebb hiány, etc.

2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Orbántól több adót még nem emelt senki a magyar történelemben!
2021. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
Áhhhh, már a krumpli biznisz se a régi, én 6 kg-ot kaptam azoktól, akik összefogtak.
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Amúgy ez is érdekes, mert ahogy én észrevettem, minél közelebb van a választás, annál jobban kezdtek "adakozni" az ellenzékiek is. :D
2021. jan. 25. 21:10
 5/45 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik oldalon tények - Fidesz-Maffia és hazudozó kormány.

A másik oldalon a Fidesz-Maffia és hazudozó kormány média által mesterségesen generált hiszti - ellenzék adókat emel és csődbeviszi az országot.

A hazug kormány most is hazudik. Se adóemelés se csőd nem lesz.

Szeva.

2021. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 hypno ***** válasza:
77%

A "Fidesz-Maffia és hazudozó kormány" miért pont akkor mondana igazat, amikor adóemelést és államcsődöt vizionál ha az ellenzék kerül kormányra?


Azt ne mond, hogy mert amikor legutóbb is helyzetben voltak csődbe vitték azt országot, mert akkor pont egy gazdasági és pénzügyi világválság volt, ráadásul mire a "Fidesz-Maffia és hazudozó kormány" átvette a stafétát, Bajnai csapata már konszolidálta a helyzetet.

Ezt maga Orbán (aki őt bántja minket bánt) ismerte el egy gyenge pillanatában.

2021. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
69%
Az adóemelés nem viszi csődbe az országot. Tudod minêl több bevétele van az államnak annál jobb a helyzet.
2021. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%

#7

Feltéve hogy a bevétel nem kerül átmentésre alapítványokba és más helyekre ahol elveszíti közpénz jellegét.

2021. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
57%
Bajnai azoknál a családoknál is konszolidálta a helyzetet, akiknek a családtagjaik öngyilkosok lettek miatta?
2021. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
39%
És orbán miért nem merte kimondani, hogy a devizahitelezés törvényellenes volt, vissza az egész. Volt olyan ország ahol megtette az állam hogy érvénytelenítette ezeket az uzsoraszerződéseket.
2021. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!