Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az éttermek, kocsmák...

Akik az éttermek, kocsmák kinyitása mellett vannak, nem látják, hogy halálos vírus van?

Figyelt kérdés
Nem látják, mekkora veszélyben van mindenki? A helyes döntés az lenne, ha legalább még 1 évig nem nyithatnának ki, nehogy elszabadítsák a vírust még jobban. Üdv: Egy nyugdíjas nagymama.

2021. jan. 26. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
a bevásárlóközpontokban nincs halálos vírus? Szerintem az éhenhalás nagyobb veszély, mint ez a "halálos" vírus.
2021. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne etessétek, csak egy vírustagadó, vakcinarettegő troll, aki magát nyugdíjasnak adja ki. Senki nem mond olyat, még a vírustól legjobban tartók sem, hogy még 1 évig legyen lezárás.
2021. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ami vírus csak ott van, mi?
2021. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Ki tetszik fizetni a számlákat rank? Mert akkor otthon maradok.
2021. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Tessek beoltatni magat akkor, mas meg ehen doglik mert nem tud dolgozni emiatt.
2021. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodjatok meg, a kocsmák működnek a zárt ajtók mögött is. Csak törzsvendégeknek.
2021. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te se dolgozz még egy évig. Ne legyen semmi bevételed és majd akkor beszéljünk. Amikor már feléltél mindent.
2021. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
67%

Tudod, ez egy olyan halálos vírus, mint az influenza, ami minden évben terjed. Ha valaki meghal koronavírus miatt, az valószínűleg egy sima erősebb influenzától is meghalna.

De persze, tenni kell azért hogy megvédjük ezeket az embereket, viszont itt az a gond, hogy mások élete meg pont emiatt megy tönkre, gondolok itt a vendéglátósokra. Vagy a középiskolás diákokra, akik már lassan egy éve nem voltak iskolában, és köztudott hogy a mostani online oktatás annyit ér mintha nem is lennének tanárjai a gyereknek. Csak feladják, aztán tanuld meg. Tudom, mert látom. Ráadásul akiknek gyakorlati tantárgyuk van, csinálják meg online. Vagy akiknek így kell érettségizniük. De természetesen az általános iskolában és a munkahelyeken nem terjed, csak ott.

És még ki sem tértem arra, hogy lelkileg mennyire meg tudja viselni az embert. Sokaknak teljesen felfordult az élete, és még csak programod sem lehet, mert minden be van zárva, 8 után nem találkozhatsz senkivel. Egy moziban vagy múzeumban terjed, viszont a hatalmas bevásárlóközpontokban meg a tömegközlekedésen nem terjed, elég a maszk.

Semmi értelme nincs az egésznek, és az egész csak arra megy ki hogy az embereknek elegük legyen és beadassák maguknak a szar vakcinát amit egy év alatt összedobtak és még csak nem is tudták tesztelni.

Most is azt hozták be, hogy csak az mehet ki 8 után, aki beadatta magának a nem tesztelt vakcinát. Nem kötelezik, de olyan törvényeket hoznak be, hogy más választásod ne legyen.

Megjegyzem még, hogy akiket a legjobban védünk, pont azok járkálnak folyamatosan mindenhova mert nincs más dolguk és unatkoznak.

2021. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
#6: Ez mondjuk igaz, én is voltam már krimóban, ráadásul 22 felé mentem haza... Lehet, hogy ma is megyek.
2021. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Oszt ki fizeti a k.rva nyugdíjad, te tetű? Miből fog költekezni a kormány, mami? Hova fogod betenni a s.gged, ha vége lesz ennek de mindenki csődbe ment?
2021. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!