Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány meddig akarja húzni...

A kormány meddig akarja húzni az iskolák újranyitását?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 11:00
 1/7 KárpátokGéniusza ***** válasza:
77%
Ezt még a méltóságos fecsúti ellentengernagy generalisszimusz őfelsége sem tudja, mi honnan a fenéből? :D
2021. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ha olyan tervük van, hogy csak a végzősök mennek vissza akkor jó lenne lassan bejelenteni mert arra fel kell készülni. Biztosítani kell a tanároknak minden eszközt, hogy suliból távoktatást is tudjanak tartani, a kollégiumoknak is fel kell készülni a végzősök fogadására...


Ráadásul mi kolis végzősök is bajban vagyunk mert azt se tudjuk, hogy nekünk egyáltalán lesz e biztosítva kollégiumi elhelyezés. Nem tudom meddig húzzák még...

2021. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Ebben a tanévben remélhetőleg zárva maradnak.
2021. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as


Én pedig remélem, kinyitnak!

2021. jan. 26. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

A középiskolák nyitvatartása nem létfontosságú.Az abban tanuló diákok már elég nagyok.

Semmi szükség arra,hogy nyitva legyenek és terjesszék a kórságot.

2021. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Te miről beszélsz? Mi az, hogy nem létfontosságú? Az online oktatás egy sz.r, még az egyetem is, ahol pedig alapból nagy szerepe van a digitális térnek. De persze szerinted nem létfontosságú a jövő generációinak minőségi oktatása, neked csak a covidhiszti számít.
2021. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a tanévet kilehet bírni online oktatással.

Szeptembertől már úgyis offline lesz.



Az online oktatás meg nem mindenütt rossz.Egyes egyetemek jól megtudják oldani.

2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!