Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen ügyletek miatt IS...

Az ilyen ügyletek miatt IS nevezik Varga Jucit Gazságügyi miniszternek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 26. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

"Orbán Viktor otthona közelében" :DDD

Mint ha lenne bármi jelentősége, hogy hány méterre található Orbán házától... (Jelzem, Bayer Zsolt például ugyanabban az utcában lakik Solymáron, mint Kende Péter. Lehet, hogy valójában haverok, csak eljátsszák, hogy utálják egymást. Ha pedig valamelyikük messzire költözik, akkor meg biztos baromira összevesztek.) Jesszus, 444! A baloldali polgármester soron kívüli beoltásáról egy szót nem írtok, helyette ezt sikerült összehozni? :)

2021. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam még, hogy így hívnák, függetlenül attól, hogy vett kettő, ismeretlen állapotú lakást 740 ezer forintos négyzetméter áron, amire a Blikk cikke szerint, tekintettel Ő és a férje havi bevételeire, és az önerőre.


Egyébként csak ránéztem az ingatlan.com első találatára Kútvölgyben, és egy 693 ezer forint négyzetméter áras 57 m2-es felújított lakást dobott ki 41,9 milliós irányárral. A mai ingatlanhelyzetben, illetve arra tekintettel, hogy Kútvölgy nem az Airbnb központja, ez a lakás olyan 36-37 millióért fog elkelni.

2021. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
...tekintettel Ő és a férje havi bevételeire, és az önerőre, kapott bankhitelt.
2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Amit nagyrészt vissza is fizetett azóta, megírták.
2021. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

hogyan okozz agyvérzést egy DK-snak :


mondj egy ballib igazságügyminisztert aki jó volt :DD


és az ici-pici mogyorónyi agy már be is vérzett

2021. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
#5, lehetne akármelyik miniszterüket mondani nekik, egykutya mind. Csak az itt agonizáló dk-sok vagy még nem éltek akkor, vagy demenciában szenvednek.
2021. jan. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

dk-s vérpistike :

"de igenis éltem, 2008ban születtem"

2021. jan. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!