Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy kötelezővé...

Elképzelhető hogy kötelezővé teszik az oltást hogy védjük meg azokat akik nem vehetik fel?

Figyelt kérdés

[link]


Már külföldön arról beszélnek hogy nem lesz egyéni döntés mert aki nem veheti fel azt a saját egészségünk árán is védeni kell oltást felvenni helyette.

Orbánnak lesz pofája kötelezni?



2021. jan. 27. 23:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

"19 és ezeket hol olvasod?"

Elolvastam a vakcinák 3. fázisának eredményeit. Minden nyilvános, te is el tudod olvasni.

Esetleg olvass szakmai anyagokat és ne polikai anyagokat.


"Allergia nem kontraindikáció, gyerekekre, idősekre nincs ilyen kitétel, immunbetegségekre orvosi javaslatot ír, illetve csak az élő vírust tartalmazó vakcinákra vonatkozik. Nem tudom melyik kínaira gondolsz, van vagy 5. A felkapottak elhalt vírust tartalmaznak."

Még egyszer, a pfizer 3. fázisú NYILVÁNOS szakmai kutatás eredményeit olvastam el.

Leszarom, hogy egyes politikai nyomásra ezek a szervezetek mit nyilatkoznak. Ha a politika azt akarja, akkor holnaptól cián kapszula lesz a gyógyszer. A politika nem tudja megváltoztatni a valóságot.


"A korábban linkelt adatlap és a kormányzati oldal szerint 16 év felett alkalmazható, 65 év felett sincs szükség dózismódosításra."

A felső korhatár vakcinánként változók, hogy melyiknél mi. Az oroszra pont tudtam fejből, de a többinél is van felső korhatár a HIVATALOS eredmények alapján.


"Az egész nyájimmunitással, és az oltásigazolással kapcsolatban csak bemondásos alapon közölsz tényként dolgokat. Se forrás, se ok-okozat. Nem tudunk semmi konkrétumot, csak azt, hogy elképzelhető, hogy lesz ilyen is."

De, tények alapján mondom, amit mondok. A nyájimmunitás azt jelenti, tehát nem én találom ki, hanem jelentésből indulok ki. Hogy a társadalomban olyan magas arányban vannak az adott fertőzésre immunis személyek, hogy járvány nem alakulhat ki, illetve csak nagyon kis valószínűségben (ez attól függ, hogy milyen mértékű a társadalom átoltottsága).

Ha ez minden társadalomban fennáll, akkor a járvány sehol sem alakulhat ki, ezért az oltásigazolás értelmét veszti. A korlátozások pedig azért szükségesek, hogy a járvány terjedése csökkenjen, így ha valakit beoltottak, kvázi a járvány terjedése tőle már nem függ, akkor ő kimehet.

Ezek definíciók, amihez még orvosi végzettség sem kell.


"A leszavazást köszönöm, gondolom indoklás is van mögöttük."

Én nem szoktam szavazgatni, de elég látványosan az van mögötte, hogy a te kiindulási alapod pár politikai oldal, a politikai nyilatkozatok közt meg olyanokat látunk, mint amit Orbán is mondott, hogy "mi mindenkit meggyógyítunk" vagy "mi egy hétvége alatt be tudnánk oltani mindenkit", amiknek semmi szakmai alapjuk nincs.

2021. jan. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%

18


Egy orvos se merne ezt megcsinálni.Olyan brutális börtönbüntetést kapnának érte hogy csak na

2021. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
68%
Már mindent elképzelek, mintha egy sci-fi filmben lennék, csak az ufok hiányoznak.
2021. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!