Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért épp kínai...

Orbán Viktor miért épp kínai vakcinával oltatja be magát?

Figyelt kérdés
Szerintem az orosz is jó lehet

2021. jan. 29. 15:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Ezzel akarja.Választási lehetőség.Én is a kínait válsztottam.Volt még Pfitzer,Sputnik.
2021. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Félréértetted. Orbán azt MONDJA, hogy kínai vakcinával olttatja be magát. Hogy mit TESZ valójában, azt megtudni nincs esélyed.
2021. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%
Van egy kedvenc ősi dakota mondása orbánnak. Ne azt figyeljétek amit mondok.....úgyis hazudok....vagy valami ilyesmi. :D
2021. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
25%
Mert megsúgták neki, hogy az a jobb.
2021. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%

Kap sima sóoldatot vagy szőlőcukor víz oldatot.

Azt várják majd ettől hogy utána megindul a sok birka beadatni azt a mocskot, amit senkinek nem kívánnék.

Izraelben is volt egy ilyen mikor az ottani törzsfőnök minden kamera előtt megkapta a szőlőcukor oldatát rá pár napra fel is pörgött az oltási kampány, milyen furcsa mi????

2021. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
5: És miből gondolod, hogy mocsok? Izraelben működött a dolog, ott már a gazdaság újraindításán, helyrehozásán fáradoznak.
2021. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
...és a 2 millió beoltott izraeli vígan éldegél tovább.
2021. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondta, hogy azért, mert a kínaiak ismerik a legrégebb óta ezt a vírust.


Egészségére!

2021. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%
Gazdaságot bárhol újra lehetne nyitni, csak a meséből kellene az embereknek felébredni.
2021. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%

Ha tudod, hogy kínai vakcinával szeretné beoltatni magát, akkor azt is tudhatod, hogy miért, hiszen megindokolta.

„Én úgy vagyok vele, hogy ezt a vírust, a kínaiak ismerik a legrégebb óta, ezért abból indulok ki; valószínűleg ők is tudják róla a legtöbbet. Úgyhogy én megvárom a soromat, és ha választhatok majd, akkor kínai vakcinát kérek.”

Itt meghallgathatod a mai Kossuth Rádiós interjút, ahol ezeket mondta: https://www.youtube.com/watch?v=gy9eWhJaxMI

2021. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!