Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldöntötted már, hogy melyik...

Eldöntötted már, hogy melyik pártra szavazol? Amennyiben még bizonytalan vagy, mely pártok közül fogsz választani?

Figyelt kérdés
Nem igazán terveztem, hogy elmegyek szavazni, mert nem volt kire. Most úgy gondolom, hogy egy esélyt lehet megérdemel Magyar Péter, már csak kíváncsiságból is, hogy vajon mit érhet el a Fidesz ellen és hogy a Gyurcsányékat tüntesse el.

ápr. 29. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Tisza
Fidesz
Mi hazánk
DK-MSZP-P
MKKP
Momentum
2RK
Egyéb párt
Még nem tudom, hogy kire fogok szavazni, de elmegyek
Biztos, hogy nem megyek el
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
A Tiszán gondolkodom de ha Peti valóban Putyinpárti akkor nem.
ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
DK illetve Momentum.
ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Am min? Nem ertem a kerdest? Csak mert en EPn momentum, onkormanyzatin fuggetlen/baloldali jelölt, főpolginak me Karacsonyt.
ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Még nem döntöttem el és azt sem hogy szavazok e.
ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
melyik választáson?
ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Az EP-n a Momentum, mert ők vannak benne abban az EP frakcióban,ami a legnyugatosabb irányt képviseli, a kerületemben (XII.) Kovács Gergely,aki ugye megnyerte az ellenzéki előválasztást. Főpolgármester választásnál még nem tudom, de az biztos,hogy nem Szentkirályi.
ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Polgármester választásnál arra aki kinyitja a bezárt uszodát, az ep azt még nem tudom.
ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 DK-s ***** válasza:
69%

Pont Gyurcsány eltüntetése az egyetlen, amire fogadni merek, hogy nem fog menni neki!


Nem hogy eltüntetni, de még gyengíteni is alig-alig képes a DK-t. És a csalódott fidesz szavazók egy része is nálunk "landolt", úgyhogy a szerintem ez nullszaldós lesz.

ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 DK-s ***** válasza:
39%

Most olvastam:


„Dobrev Klára, ilyen egészen ijesztő, de ha gyerek lennék, vagy gyerekem lenne, lehet nem tolnám ott babakocsival, nehogy megálljon a növekedésben.”


/Magyar Péter



Csak így tovább! Ezzel az útszéli stílussal, minden intelligens embert maga ellen fordít.

ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
#9 én nem értem ezt a mondatot. És mikor mondta, írta ezt?
ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!