Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covidba belebukik a Fidesz?...

A covidba belebukik a Fidesz? Már senki sem akar korlátozásokat, mégis erőltetik. Mi lett a nagy populizmusukkal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 18:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
22%

Amit meg továbbra sem bír felfogni a kérdező sem, hogy még senki nem tudja milyen hosszútávú hatásai lesznek később annál, aki átesett a fertőzésen. Most kezd pl. kiderülni, hogy sok kisgyerek, akin tünetmentesen átment, pár hét múlva különböző gyulladásos megbetegedéssel kórházba került, voltak súlyos állapotúak is. Mi a garancia, hogy nem fog még több minden kiderülni a későbbiekben?


A kérdezőt persze ez nem érdekli, mert primitív ösztönlény módjára csak a saját szükségleteinek a kielégítése vezérli, nem képes gondolkodásra. Az evolúció napjainkban nem úgy működik mint az ősrobbanás idején, meg a dinaszauruszok kihalásánál, hogy aki gyenge volt, az meghalt, új fajok alakultak ki, mások átalakultak. Itt az alkalmazkodás a türelem, és a higgadt gondolkodás. El kell felejteni, mi volt eddig, el kell felejteni az ösztönlény módjára történő önös érdekeket. Nem lesz még kevesebb az IQ-d, ha nem tudsz most bicepszre gyúrogatni a kondiba, agyra gyúrj inkább, rád férne. Nem leszel kevésbé szerencsétlen, ha nem tudod étteremben tömni a képed, vagy nem tudod satu részegen rángatni magad bekábítószerezve valamelyik szórakozóhelyen, aztán hajnalba összehányod magad és hazamész. El kell engedni mosz ami volt, tudomásul kell venni, hogy világszinten ez van.

2021. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
72%

32-es

Jah kitudja 10 év múlva valaki meghal az is covid miatt volt a szövödménye.

2021. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Az idősebb korosztályt nem vesztik el, számukra meg az a döntő.
2021. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
71%

"Az életem tönkrement és mindent elvesztettem a rettegők miatt. Már az öngyilkosság jár a fejemben"


Az ilyen gondolatokat viszont felejtsd el!!!


Ez egy átmeneti állapot. Gondolj erre. Ha szükséged van segítségre, akkor fordulj a családtagokhoz, rokonokhoz, szakemberhez stb.


Próbálj más ideiglenes munkát keresni, valami hobbit találni, amit csinálhatsz ilyenkor is. Én pl. elkezdtem olvasni, eddig nem csináltam ilyet. Minden helyzetből lehet előnyt kovácsolni, mégha furán is hangzik e helyzetben.


Ne haragudj, ha az előző hangnemért, ha sértő volt esetleg, de azért halállal dobálózni nem kellene, vabnak tényleg veszélyeztetettek. Te pesig felejtsd el ezeket a negatív gondolatokat, az öngyilkosság menekülés a problémák elől! Ki kell tartani, nyáréra biztos helyreállnak a dolgok!

2021. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező! Akkor küzdj, ne add fel. Ha ennyire nagy evolúció hívő vagy, akkor harcolj, és bizonyítsd be, hogy te vagy az erősebb! Ne mások halálát kívánd!
2021. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
55%
2022 re várható az enyhítés, márcsak 1 évet kell kibirnod kérdező
2021. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
51%

"Az életem tönkrement és mindent elvesztettem a rettegők miatt."


Vendéglátós vagy? Éttermed van?

2021. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
53%

#28, 32 és 35 vagyok. A 32-es válaszomat pedig ne vedd magadra, általánosságban gondoltam a második részét, mégha neked is címeztem. Ha ilyen problémáid vannak, akkor miért nem ezzel kezded? Ahelyett, hogy evolúcióról meg halálról írsz, írd le nyugodtan inkább a problémád. Ha elveztetted a munkád, ha zavar a bezártság, ha bármi más van stb, akkor azt írd, és mindjárt másabb a hangnem is, mintha azt írod, hogy hadd haljon meg akinek meg kell. Ez nem segít! Minden állapot átmeneti. Tényleg ne vedd személyesnek, amimet én írtam se, meg amimet a többiek.


Add ki magadból a gondokat, ha szükséges ne félj segítségért fordulni, de az iménti gondolatokat tényleg fejtsd el!


Én optimistább vagyok. Nyáréra már valószínűleg javul a helyzet. Jelenleg meg azt javaslom, ha elvesztetted a munkád, próbálj valami átmenetit keresni, álláskeresési, bár tudom, az nem nagy összeg, akár bármilyen segédmunka átmenetileg.


Ha pedig a bezártság a baj, arra a legkönnyebb megoldást találni. Olvasás, otthoni edzés, pc játék, bármi, amit otthon is tudsz csinálni


Fel a fejjel!

2021. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező! Ne haragudj, ha nyers voltam! Nem fogalmaztam túl szépen a huszon akárhanyadik válaszaimban, nem tudtam, hogy ilyen gondjaid vannak. Akkor sem ez a megoldás, hogy mások halálát kívánod, meg az evolúcióra akarsz mindent bízni. Nekem halt bele ismerősöm covidba, nekik se jobb. Írd le mi a bajod, ne gyűlölködj!
2021. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%
Közben töröltek valami választ, szóval egyet csúszott minden válasz visszább.
2021. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!