Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem most akkor csak a fenttertása lesz alapítványi de úgymond állami egyetem marad?

Figyelt kérdés

Én ezt nem nagyon értem. [link]


Tehát csak a fenttartása lesz alapítványi,de ÚGYMOND állami egyetem marad? Tehát nem lesz magánegyetem és saját szabályi sem lesznek.



2021. jan. 29. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Onnantól kezdve hogy az alapítvány kuratóriumát telerakják ostoba fideszes pártkatonákkal te mit vársz ?
2021. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

az a lényege,hogy egy csomó lóvé fog menni az egyetemekre az eu ból a következő támogatási etapban.

és így,hogy fideszes lesz a góré mindegyikben,lenyúlható lesz az egész pénz legálisan.

erről szól az egész.

2021. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ide járok éshát eléggé érdekes ez a szöveg...


"egyetemi polgárok tájékoztatása mellett hozta meg döntését" - ez nem teljesen igaz, végig hallani lehetett hogy az egyetem vezetősége már régóta tisztában volt a jövőbeli kuratórium összetételével és nem osztotta meg.


"állami alapítású közhasznú alapítvány által fenntartott felsőoktatási intézménnyé alakuljon át" - aha egy független fideszes által vezetett alapítványhoz kerül


"Gyors, de széleskörű egyeztetés-sorozat és tájékoztatás jellemezte az SZTE döntés-előkészítő folyamatát" - ez a mi kezdeményezéseink nélkül nem történt volna meg. Lényegében titokban a hátunk mögött szerettek volna változtatni.


"Az SZTE vezetése folyamatosan tájékoztatta az egyetemi polgárokat és a felmerülő kérdésekre belső online platformján válaszolt." - tájékoztatott... jó vicc. Az online fórumon pedig inkább csak olyan oktatók voltak akik nem teljesen értenek egyet ezzel az egésszel.

2021. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!