Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbálják a baloldaliak...

Miért próbálják a baloldaliak tagadni, hogy a Fidesz kormány segíti az embereket a járvány alatt?

Figyelt kérdés

Felsorolhatatlan számú intézkedés született a vállalkozások és az emberek megsegítésére.


Ilyen helyzetben a kormány helyében nem engedném a baloldali propagandamédiumoknak, hogy valótlan dolgokkal hergeljék az olvasóikat/nézőiket.. járványhelyzet van nem békeidő amikor mindent lehet a szólásszabadság jegyében.


Most életek forognak kockán


2021. jan. 30. 11:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

"Hála nektek le vagyunk maradva 10 évvel az MSZP-s és Gyurcsányos időszak miatt és most ezt sírjátok vissza!"


Sírja a nyavalya, az se tetszett, csak az más miatt nem!!


Azért, mert Gyurcsány nem tetszett, ennek tetszenie kellene? Vagy esetleg, mert ez nekem nem tetszik, azt tetszetősebbnek kellene találnom?

2021. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:

#61


Mivel a moslékkoalicióra szavaztok, ezért nektek tetszik Gyurcsány, igen.

2021. jan. 30. 19:09
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel a moslékkoalicióra szavaztok, "


Már nem azért, de én nem szavazok a Fidesz-Kdnp-re.

2021. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

#63


Nem is a Fideszt említettem, hanem az ellenzéki moslékkoaliciót.


Tudod, az elvtelen bandát akik utálják egymást de összeállnak a hatalomért és a pénzért és ti meg szavaztok rájuk.

2021. jan. 30. 19:17
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is a Fideszt említettem, hanem az ellenzéki moslékkoaliciót."


Ja, nekem ugyanolyan moslék a másik is.


"Tudod, az elvtelen bandát akik utálják egymást de összeállnak a hatalomért és a pénzért és ti meg szavaztok rájuk."


Ahhoz képest a Fidesznek sok minden volt az elmúlt 30 évben, csak stabil elveik és ideológiájuk nem, csak a pénz az Isten.

2021. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, az elvtelen bandát akik utálják egymást de összeállnak a hatalomért és a pénzért és ti meg szavaztok rájuk."


Amúgy pont az egyik legősibb elvet követik. "Az ellenségem ellensége a barátom"

2021. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell "nagy ember" egy párt élére. Nem kellenek Mussolinik, Sztálinok, Hitlerek, Orbánok, Putyinok.

Egyenes egyszerű emberekre van szükség, akik szavaznak, vitatkoznak, gyakorolják a demokráciát.

2021. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem törik össze magukat a nagy segítséggel.
2021. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

És én mi vagyok, ha utálom a Fideszt, de utálom az ellenzéket is, sőt, a Mi Hazánkot is?

2021. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem segítik.
2021. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!