Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliaknak kevésbé...

A baloldaliaknak kevésbé fontos a család és a nemzeti értékek?

Figyelt kérdés
Én mióta az eszemet tudom jobboldali konzervatív vagyok. Az olyan értékekben hiszek mint a család, a keresténység, az állami vagyon magyar tulajdonban tartása, a hazaszeretet kifejezése. 48 évesen egyedül maradtam, főként a baloldali feminista agymosásnak köszönhetően. Mivel nem vagyok éppen gazdag, így egy válás utána nem tudok könnyen talpra állni. A nők szemében nem vagyok kapós mert nincs a garázsba BMW. Ha hiszitek ha nem, egy 24 éves Wartburggal járok, amit apám hajtott előttem. Szóval nem vagyok egy tehetős ember, de erős bennem a nemzeti tudat. Gyakran járok a felvidéken autóval és van mikor a sírás fojtogat ahogy szép hazánkat idegen tulajdonba látom. Egyszer a Bratislava táblán is végig mentem haragomban, de megtalált a rendőr és 4 nap elzárást kaptam. Azóta óvatosabb vagyok.. Jobboldali hazafiként nehéz elviselni, hogy szülőföldünk más kezében van. A gyerekkel is úgy vagyok hogy inkább legyen több, nem baj ha szegénységben születik, hisz én is abban születtem. A nemzeti tudat mindenért kárpótolni fogja majd. Hiszek egy vezetőben, Orbánban, aki megmutatta, hogy van élet az elmúlt 8 év után is és szeretetével vezényli a magyar sziveket egy job világ felé. Ennyit tudok mondani drága testvéreim éljen a haza és legyen még kevesebb a rezsi! Brüsszelnek meg egy nagy fityiszt mutatva meneteljünk át az új évbe!

2017. nov. 18. 02:05
 1/5 Joszif Sztálin válasza:
96%
Hát fiam.. Irány a Gulág.
2017. nov. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem jobboldali konzervatív vagy, hanem vagy egy taknyos vagy egy soviniszta, aki mentegeti magát, és a "baloldal" szót akarja feketíteni.
2017. nov. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Erre szokás azt mondani, ha nem maradt semmid, akkor még ott a nemzeti öntudat. Tetteidre legyél büszke, ne arra amibe beleszülettél.


Egyébként meg elég nagy fake írás, főleg a vége lett szar

2017. nov. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Látom kérdező a kelet-európai baloldalból indulsz ki, aminek semmi köze az igazi baloldalhoz.


A gyerekekkel kapcsolatban úgy vagyok, hogy ne legyünk annyira önzők, hogy elvárjuk mástól hogy a nyomorra szüljön 4-5 gyereket és nyomorban nőjenek fel. Mindig is elítéltem az ilyen buta, korlátolt embereket.


Én úgy gondolom, hogy egy igazi baloldalinak és igazi liberálisnak ugyanúgy fontosak ezek az értékek mint egy jobboldali konzervatívnak.


Ne az SZDSZ-szel azonosíts a liberalizmus és az MSZP-vel a baloldaliságot, mert semmi közük nincs és nem is volt ezekhez.


A Wartburgos mondatoddal viszont felvetődik nálam, hogy te nem a "wartburgos pálinkás troll" vagy, aki nem tud mit kezdeni magával?

2017. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Szerintem valami fanatizmus-félébe menekülsz.

Kérdésedre a válasz: szerintem nem, de emberfüggő.

Számomra fontos a család, fontos, hogy a gyerekek szerető környezetben nőjenek fel, ne bántalmazásban, és ne nélkülözésben. Pont ezért értek egyet azzal, hogy annyi gyereket vállaljunk, amennyit - minden értelemben - rendesen fel tudunk nevelni.

Keresztény vagyok, és ezt nem a gyűlölködésben szeretném kimutatni. Ha fontos számodra a kereszténység, inkább imádkozz és higgy, és tartsd be a parancsokat.

Az rosszul esik, amiket a nőktől írsz. Vannak ilyenek is, de mindegyik nő pénzéhes, de például politikailag elfogultakkal nem sokan jönnek össze.

Én is szomorú vagyok Trianon miatt, de sajnos megtörtént, azzal, hogy sírsz miatta és huligánkodsz, nem segít.


Szerintem te kompenzálni próbálsz valamit. Ne. Keress egy másik módszert. Tanulj, művelődj, legyél több!

Ha fontosak pl a nemzeti értékek, akkor ne a Bratislava tábla megrongálásával fejezd ezt ki, hanem mondjuk tanulj meg citerázni.


Na, most jön a csavar: baloldalinak vallom magam, bár mindegyik pártból elegem van.

2017. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!