Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire enged következtetni hogy...

Mire enged következtetni hogy 10 millio főre elegendő oltást rendeltek Magyarországon a politikusok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi van ha Orbán sunyiba befogadott egy csomó menekültet. A letelepedési kötvénnyel csalásdostul ömlöttek befelé, a kvótamigránsokat is mind egy szálig befogadtuk a nagypofa ellenére és ki tudja még mennyi szedett vetett migránst engedett be Orbán ezen kívül is. Ez pedig rengeteg plusz oltást jelent.
2021. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt gondolom, hogy a regisztráció teljesen más célra kell, mint oltásra jelentkezés. Ha már többet rendeltek a lakosság számánál, beleértve a csecsemőket is.
2021. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Mutyi lehetőségre enged következtetni. Amit nekem vettek meg is spórolgatnák de neeem lopni kell ebből is.

Na mindegy, nekem úgy sem kell, felőlem eladhatják Ukrajnába meg ahova akarják.

2021. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
58%

Az ország népessége nincs 10 millió már. Szeretjük még ezt a "tízmilliózást", de ez már bő 10< éve nincs itt.

Hogy a jelenlegi "hivatalos" adatokban az állampolgárok vannak csak bent vagy a menekültek/vendégmunkások/tartósan itt élők azt nem tudom.

2021. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit elbízták amgukat.
2021. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Arra hogy a Fidesznek még mindig nem megy a matek :D
2021. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Drágább lett a viszki, mint a vakcina.
2021. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
Ara, hogy diktatúra' van és a Zorbán így védi a 6 almát. A biligeczi meg ki akarja írtani a zemberiséget, mer túl sokan használnak feltört vindoózt. Ebbe még a zilluminátusok is segítik őt.
2021. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!