Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg kevésbé kellemetlen?

Tényleg kevésbé kellemetlen?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek alapján az anális mintavételnél alap esetben elegendő széklet mintát adni.Nem kell feltétlenül elszenvedni az erőszakot.Egyedüli problémát talán az ürülék eredete jelenthet.De ez megoldható, ha a páciens a mintavétel helyszínén,orvosi felügyelet mellet egy vödörbe potyogtat.Mivel amúgy is minden nap székel az ember ezért ez a módszer kíméletesebbnek tűnik mint a jelenlegi orrba k.rás.



#anális #teszt #vödör #kanális #COVID #ürülékügyi bizottság
2021. jan. 31. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Az anális mintavétel után rögtön a garatból kell venni mintát a mintapálcával.
2021. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
fujj
2021. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


Bizony ocsmány dolog ez.De nem elképzelhetetlen,hogy széles körben alkalmazni fogják az anális mintavételi eljárást:

[link]

2021. jan. 31. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Én biztos hogy megdobálnám vele a mocskokat + meg is etetném velük.
2021. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Ami szinte minden cikkből kimarad: A kis számú tesztalannyal elvégzett vizsgálat alanyai mind gyógyult páciensek voltak, akiknek a torkából már negatív lett a mintavétel, de végbélben még kimutatható volt.

A fertőzés először a felső légutakban jelenik meg, és később húzódhat át a belekre. Így nincs okunk feltételezni, hogy a székletvizsgálat vagy anális mintavétel hatékony lehet a még nem ismert fertőzések felderítésében.

De ez nyilván nem érdekes, csak az a fontos, hogy elsüssünk egy pár rossz viccet, meg még jobban hőbörögjünk a semmin.

2021. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Szerintem kezelése magad! Sokadik kérdést írod ki a témáról ami senkit nem érdekel csak téged. Nyilván vagy van valami anális fixációd, vagy megrekedtél egy óvodás érzelmi állapotában és a kaka körül forognak a gondolataid állandóan. Egyik sem egészséges.

2021. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Ezzel a kérdéssel együtt összesen két darabot tettem föl erről a

témáról.


A többit nem én írtam.De mindegy.Nyilván mást is érdekel ez a téma,hiszen könnyen megeshet,hogy ez a módszer majd bevett eljárás lesz.

2021. jan. 31. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!