Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van ebben igazság, h aki...

Van ebben igazság, h aki edzett, az kevésbé izzad?

Figyelt kérdés

Pont most olvastam itt valami ilyesmi célzást és eléggé érdekel, mert amúgy pont azt szerettem volna kérdezni, h mit tehetnék erős ozzadás ellen.



Az van, h gyakran jelennek meg foltok hónaljam körül, ami azért gáz...és most hallottam valami olyasmit, h aki edzett, jó kondija van, az kevésbé izzad ilyen egyszerű szituációkban(tehát nem sport közben, hanem csak úgy)


Eddog mindog jártam valami sportra, csak idén maradt ki, ezért egy kicsit el os tunyultam... légyszi válaszoljatok minél többen, mert nagyonnagyon érdekel!


És írhattok jó női d3zodorokat is! Mert az én dezodorjaim nem gátolják az izzadást, csak annyi, h illatozat izzadok xdd



2019. ápr. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztalom.
2019. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Nem a sport határozza ezt meg.

Van aki jobban, van aki kevésbé izzadós.

Az izzadságod szagát viszont tudod befolyásolni, hogy mit fogyasztás. Annál büdösebb vagy, minél több hulladékot viszel be a szervezetedbe.


Én a rózsaszín America sprét használom.

2019. ápr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szêpen
2019. ápr. 29. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyiban igaz, hogy ha azért izzadsz mert nem vagy kondiban, és annyira kimelegedsz két emeletnyi lépcsőtől mint más öt kilométer futásttól, arra hatásos gyógymód az állóképesség növelése.

De ha nem "kimelegedve" izzadsz, hanem alapból, egyhelyben ülve is izzadósabb vagy, akkor ez elég kevéssé lesz hasznos.

2019. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!