Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a vendéglátósok és...

Azok a vendéglátósok és emberek, akik amúgy fideszesek de támogatnák a lezárások enyhítését, mennyien lehetnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 17:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
12%

Aki Fideszes annak van esze, tehát a vendéglátós is belátja, hogy az emberek életének megmentése fontosabb mint pár hónapnyi profit.


Türelmesen várják a nyitást.


Rengeteg támogatást kapnak, és aki életképes az átállt kiszállításra, így még profitot is termel.

2021. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%

"Aki Fideszes annak van esze"

Na eddig olvastam, itt úgy elkezdtem röhögni hogy nem bírtam olvasni tovább.

2021. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
#1: Rengeteg támogatást?! Barátnőm egy presszót üzemeltet, semmit nem kap! Akiknek jár sokan még a novemberit se kapták meg!
2021. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
3: úgy érti, hogy a fideszes vendéglátósok kapnak rengeteg támogatást
2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

# 1:


Azért én még nem láttam olyan kocsmát pl. ami átállt kiszállításra.


A kiszállítás is egy olyan dolog, hogy minap regisztráltam a Woltra, aztán kiderült pl. Budapesten a XVI. kerületen belül kb. a XIV. kerülethez közeli részekre szállítanak.


Az a rengeteg támogatás pedig az, hogy vállalták, hogy a zárva-tartás alatt nem küldenek el munkavállalót, aztán az állam nem utal? Ha van egy munkatárs, akinek mondjuk 200 ezer forint a nettó bére, a 0 bevételből a tulajdonos nem jut messzire, hiszen sokszor az üzlethelyiséget is bérelni kell, és azt a 200 ezret is, ha jól gazdálkodott a tartalékokból kell fedezni, hiszen bevétel nincs.

2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet pártatlanul megvitatni/állást foglalni egy politikai döntés helyes/nem helyes voltát illetően?

Annyira utálom, hogy azért mert egyik vagy másik oldalhoz tartozik valaki, az már feltétlen állásfoglalás adott oldal összes(!) döntéshozatalát/cselekedetét illetően! Ráadásul ok az acsarkodásra!

Hová lett az önálló gondolkodású és egészségesen kritikus Ember?

2021. jan. 31. 17:27
 7/41 anonim ***** válasza:
46%
Cappucino + mentes víz 1500-ért, korsó ászok 5-600-ért, papírlap vastagságú pizza 3 szelet szalámival 2500-ért békeidőben Budapesten, most meg sírunk, hogy nincs pénz?
2021. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pár M1, TV2 által agymosott nyugdíjason, és a strómanokon, pozícióba juttatott hűbéreseken túl már nincsenek Fideszesek.


Az a probléma, hogy az ellenzék sem a korlátozások ellen megy, hanem azok végképp mindenkit bezárnának, meg dupla maszkot vetetnének fel az emberekkel.


Csak a fasiszta mi hazánk megy a korlátozások ellen, azok pedig annyira szalonképtelenek, hogy esélytelen lesz választást nyerniük, pedig most nyerhetne nagyot az ellenzék, ha megérezné a nép akaratát.

2021. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

#5 Monori esti segély /italfutár/

Netpincéren italfutár

Idrinx

Ésatöbbi...

De nincs kocsma, ami kiszállítással foglalkozna... Pffff

2021. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

#8

Gondolod, hogy az ellenzék más tanokon nevelkedett mint a fidesz?

Gondolod bárki kerülne hatalomra az csakis tiszta szívvel fogja az érdekeinket képviselni?

Mutass egy olyan embert akit nem részegítene meg az, hogy a milliárdok közelébe kerül...

Lehet én is beleesnék abba hibába, hogy a haverjaim cégét támogatnám...

Tegye mindenki a szívére a kezét!

2021. jan. 31. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!