Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a vendéglátósok és...

Azok a vendéglátósok és emberek, akik amúgy fideszesek de támogatnák a lezárások enyhítését, mennyien lehetnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 17:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
56%
#30 ukránok, határon túliak....
2021. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

31: 2018-ban kb. 2 millió nyugdíjas volt Magyaroszágon (forrás: [link]


A 2018-as választáson a 60 év felettiek 46%-a voksolt a Fideszre. Oké, a nyugdíjkorhatár 65 év, de most az egyszerűség kedvéért nyugodtan számoljunk a 46%-kkal, és számoljunk egy picit felé. Ebből az jön ki, hogy kb. 1 millió 60 feletti ember Fidesz szimpatizáns. 2018-ban kb. 70% volt a részvételi arány, ha ezt kivetítjük a 60 év felettiekre, akkor kb. a 2,8 millió szavazóból 700 ezer volt csak 60 feletti.


A strómanok meg a pozícióba juttatott hűbéresek száma a 100 ezret se éri el, de szerintem a 10 ezret sem. Mindegy, marad kb. 2 millió szavazó, aki szerinted ukrán, vagy határon túli magyar... határon túlról kemény 200 ezer szavazata volt a Fidesznek ( [link]


Tehát marad 1,8 millió szavazó, aki szerinted ukrán. Ha ezt te komolyan gondolod, akkor valami súlyos probléma lehet a fejeddel. Fizikai képtelenség behozni 1,8 millió illegális az országba egyetlen napon, és még le is szavaztatni őket. Arról nem is beszélve, hogy ez az ukrán szavazósdi csak egy összeesküvéselmélet, sose tudta senki bizonyítani.

2021. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

#28

Egyetértek! Csilli-villit én sem láttam, kolbászból kerítést sem...

Azzal nem értek egyet, hogy annyival lenne csak több a fizetés mint amennyivel az árak magasabbak. Nem maradtam volna akkor egy percig sem!

A saját tapasztalatom az, hogy Svédországban könnyebb boldogulni. Nem a csodakormány miatt, hanem attól ami a bankszámlámra érkezett és ami az itthoni sokszorosa. Megjegyzem nincs IT diplomám. Elfogadom, ha másnak más a tapasztalata.

2021. jan. 31. 22:06
 34/41 A kérdező kommentje:

#28

+Ott van még a pedagógus anyukám 40 év munka után szégyenletes nyugdíjjal, pedig megvolt benne az összes általad is elismert tulajdonság, csak ez a bankszámláján nem látszik...

2021. jan. 31. 22:20
 35/41 A kérdező kommentje:

Tudtátok, hogy a német bíróság alkotmányellenesnek minősítette a lezárásokat?

Keressetek rá, nem linkelek mert törlik.

2021. febr. 1. 19:30
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtátok, hogy a német bíróság alkotmányellenesnek minősítette a lezárásokat?"


Nyugodtan linkelhetted volna, legalább kiderült volna, hogy ordas nagy csúsztatás a kijelentés.


[link]


Ugyanez egyértelműbb, nem félrevezető címmel, hitelesebb forrásból: [link]


Egyrészt nem, nem a német bíróság tette ezt, hanem egy német szövetségi tartományi bíróság (nevezetesen a thüringiai). Németország szövetségi köztársaság, államokból épül fel, mint az USA, minden államnak van saját kormánya és törvényszéke. Thüringia is egy ilyen állam. A bíróság azt mondta ki, hogy a regionális (tehát a thüringiai) szabályok, amelyek az ország többi részéhez képest is aránytalanok és jóval szigorúbbak voltak, alkotmányellensek. Szóval ne hazudj, ha megkérhetlek. Vagy ha legalább Gődény hazudik (az ő oldalán találtam meg ezt), akkor nézz utána, hogy mi az igazság. Nem általánosan a lezárások voltak alkotmányellensek, hanem azok a külön szabályok, amelyeket tavaly tavasszal Thüringia államban vezettek be.

2021. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Itt olvastam.

[link]

2021. febr. 1. 19:52
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erről beszélek, hogy ez egy kumma nagy hazugság, amit odaírt az a nyomorék Gödény vagy valamelyik baromarcú társa.
2021. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam a 36-os válaszban, hogy mi történt valójában (ami az általuk is belinkelt linkeken is olvasható). Nem pedig az, ahogyan ők "fordították" meg értelmezték.
2021. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Sokminden van még azon az oldalon...

Az mind hazugság?

2021. febr. 1. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!