Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bízhatunk benne, hogy a...

Bízhatunk benne, hogy a következő hetekben felerősödnek a különböző Covid-ellenes intézkedésekkel szembeni ellenállások, demonstrációk?

Figyelt kérdés
Sajnos ha így folytatja a kormány, szerintem április környékén lehúzhatja a rolót a vendéglátóipar, a turizmus, meg úgy az egész szolgáltatószektor. Persze, oltani kell, és ezzel egyetértek, de egyszerűen már nem lehet komolyan venni a különböző intézkedéseket: csomó étterem és kocsma kinyitott, itt Csehországban illegálisan bulik is vannak, sőt néhány hotel is vállalja hogy hétvégére kinyit ha vendég van. Nem ez a normális szerintetek 1 év kiéheztetés után? Akkor mégis miért kell tönkretenni emberek millióinak a megélhetését?

2021. jan. 31. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Itthon biztosan nem.
2021. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 árokpart ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha az emberek netán azt látják, hogy késő tavasszal sem nagyon akarnák a korlátozásokat feloldani és esetleg veszélyben lenne emiatt a nyár akkor bizony lenne. Ugyanis a magyar embernél a nyári szabadság, élet alapvető és hasonlóan reagálnánk szerintem mint pl, hogy ha hazudnak nekünk vagy mikor egy komoly gazdasági megszorítócsomagot akarnának lenyomni a torkunkon vagy ha pl. az alkoholt tiltanák be. Ez a 4 dolog ahogyan megfigyeltem minket magyarokat mindig is nagyon irritált. Az elmúlt 30 évből legalábbis ezt tudtam leszűrni.
2021. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem már mindenkinek tele a töke ezekkel a korlátozásokkal.


Diktatúrában nem volt ilyen hogy megmondják este 8 után nem mehetsz sehova, stb stb

2021. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Jönnek a mutációk, így felelőtlenség lenne most kinyitni. Csak harmadik hullámot csinálna.
2021. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es nem felelotlenseg embereket az utcara dobni? Ettermeket, uzleteket bezaratni?
2021. jan. 31. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
5: ők ebbe nem halnak bele, a súlyosan megbetegedőkkel ellentétben. Keresnek egy másik munkát.
2021. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
#4 a tökéletes példája annak mit okoz a média agymosása.....
2021. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6) 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. febr. 1. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!