Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerettek ilyeneke...

Fideszesek, szerettek ilyeneket olvasni?

Figyelt kérdés

"KISZÁMOLTÁK MEKKORA IS LEHET IGAZÁBÓL ORBÁN VAGYONA!"


[link]



2021. febr. 1. 14:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert Soros, Brüsszel, libernyák, stb.
Igen, mert mi nem vagyunk irigyek!
Nem hisszük el, vesszen Gyúcsány!
Elhisszük, de nekünk elég az öt kiló krumpli.
20 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

SOROS GYÖRGY áll a dologban fogadok!!!

Mocskos libernyákok vagytok, te is kérdező tuti fizetett gyurcsányista vagy!!!

2021. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném hogy érdekli őket. Valószínűleg olyan újságokat olvasnak mint pestisrácok, origo stb ezek pedig azt írják (valójában megalapozottan) hogy orbánnak nincs megtakarítása. Mert meg lehet nézni az adóbevallása alapján tényleg nincs de az ő pénze, megtakarítása valószínű nem a saját számláján van hanem cégekben, családjában stb
2021. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

"te is kérdező tuti fizetett gyurcsányista vagy!!!"


Biztosan az lennék, ha Gyurcsi nem lenne sz@rrágó.

2021. febr. 1. 14:46
 4/33 anonim ***** válasza:
67%
Én tegnap kaptam három kiló krumplit, a többi nem érdekel.
2021. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan nem vagyok Fideszes és gyülőlöm az egész kormányt, katasztrófa amit csinálnak, még a szavazó táboruk is katasztrófa .. - viszont nem tudok veled egyet érteni kedves kérdező: Ide csatolsz egy hiteltelen weboldalt, ahol bármit leírhatnak, semmilyen hivatkozás vagy dokumentum nincs. Ez is szánalom.


Persze mindenki tudja, hogy mekkora a vagyona Orbán Viktornak, hiszen ott vannak a strómanjai, de hát erről ők nem beszélnek. :)

2021. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Érdemes megnézni ennek a "portálnak" az impresszumát. Ami egy sajtótermék impresszumában lenni szokott, azt itt alig találjuk meg.


Ez egy tipikus Pistike oldal. És valóban Horváth István magánakcióját láthatjuk, akiről a FB oldalán lévő kiemelt szöveg sokat elárul szellemi nagyságáról: "Én már csak annyit mondok: menjél haza magadnak csaje!!!"


A fényképei és posztjai alapján sem egy agysebész, inkább áldozaza lehetett egynek.


Tehát full hiteltelen a gyerek és az írása is.

2021. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

"Persze mindenki tudja, hogy mekkora a vagyona Orbán Viktornak, hiszen ott vannak a strómanjai, de hát erről ők nem beszélnek. :)"


Akkor, miért hiteltelen neked a weboldal?

2021. febr. 1. 14:54
 8/33 anonim ***** válasza:
36%
Az ellenzék politikusai sem koldusok
2021. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

6-os!


Én nem tudom mi az igazság, ezért jó lenne, ha te tételesen megtudnád cáfolni azt amit ott írnak.

Rajta, ne szerénykedj!

2021. febr. 1. 15:02
 10/33 anonim ***** válasza:
49%
Cseppet sem szurkálódás ez a " kérdés " :D
2021. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!