Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora vidéki támogatottság...

Mekkora vidéki támogatottság kellene ahhoz, hogy ez az ellenzék kormányt válhasson?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon látom őket kampányolni vidéken. És inkább úgy tűnik, hogy a legnagyobb támogatottságuk Budapesten van. De az kevés lesz egy győzelemhez szerintem, ha a vidéki kistérségben élőket nem tudják megszólítani.

2021. febr. 1. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy nem láthatóak vidéken, hanem a teljes megnyilvánulás, politikai megközelítésük, gondolkodásuk, PR-juk, túlzó nyitottságuk a legnagyobb gond... Ezeken kellene változtatniuk.
2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
2022: " Csaltak, csaltak, csaltak, nem vesztettünk, szóljunk trumpnak, egy hajóban evezünk vele majdnem "
2021. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még nem indult meg a kampányidőszak, főleg a covid miatt. A Fidesz se kampányol sehol és az ellenzék se BP-en.


A falvakat valószínűleg elengedték jórészt, mert azokban mozdulatlan a szavazói kedv, bármi történjék. Mondjuk nem is olyan nagy aránya a népességnek.

Tavasszal-nyáron lesz az ellenzéki előválasztás, utána lesz értelme beszélni kampányról. Elsősorban a megyeszékhelyekre és a kisvárosokra fognak fókuszálni. Szerintem meglehet egyébként. A kétharmad valszeg esélytelen, de a többség meglehet az ellenzék részéről. Leginkább nem a Fidesz szavazói lesznek ellenzékiek, hanem lesz egy csomó ember, aki elbizonytalanodik a Fideszben, esetleg a bizonytalanok közül lesz egy csomó, aki változást akar.


A megbízhatóbb közvéleménykutatók egyetértenek abban, hogy kb egyforma a támogatottsága a két oldalnak, sőt, lehet ellenzéki fölény van. Az összefogás pedig hozhat pluszt.

2021. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán most vannak a leginkább tisztában a vidéki helyzettel kapcsolatban az ellenzéknél, bár ott sem a teljes ellenzék, leginkább a Jobbik Jakab Péter révén forszírozza a vidékiek melletti kiállást. Szerintem ő jó úton van, de ebből az ellenzék többi részének is ki kellene vennie a részét, pl a borsodi időközi választáson is járták a falvakat Jakabék, egységességet mutatana ha a többi ellenzéki párt is hasonlóan tenne. Ez az én véleményem persze. A támogatottságuk másik kérdés, vidéken is szerintem sok ellenzéki van, csak ugye a mélyszegénységben élők akik napról napra élnek (akiknek a kiló krumpli is sokat számít) könnyen megvehetőek sajnos, ez sokat befolyásol a számokon.
2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!