Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vajon meddig marad...

A Fidesz vajon meddig marad hatalmon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Orbán visszavonulásával 2030 után meggyengül majd, ha nem találnak erős, karizmatikus vezetőt. Ameddig ez a nemzetellenes ellenzék lesz a Fidesz 2/3-ad borítékolható
2021. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha az 1-esen múlna 2090-ig, de mivel nem rajta múlik, a fidesze 2022 tavaszán bukik mint a pengő - annak idején!
2021. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, de igazából már mindegy is.. Én mát négy éve kint élek Angliában, szerencsére még a brexit előtt sikerült ezt megvalósítanom és életem legjobb döntésének tartom, hogy elhagytam a süllyedő hajót amíg lehetett. Csak szüleimet sajnálom, akik otthon maradtak és nem jöttek velem.


Remélem minél többen így döntenek és idővel bedől az a rozoga rendszer amire a Fidesz felépítette ezt a poszt-bolsevik hatalmát. A sok lenin fiú meg majd sírni fog még egyszer remélem.. Úgy is mi fiatalok döntünk, mert bennünk van a jövő, mi képviseljük az erőt és a történelem is minket igazol, az ilyen rendszereket mindig a fiatalság buktatta meg, a fidesznél se lesz ez másképp.

2021. febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Alena123 válasza:
53%

Szerintem 2022-ig. Ennél minden, jobb, és az ellenzék, egyre népszerűbb, jók a programjaik, nézz utána :) Orbánék most már pofátlanul lopnak, csak az emberek egy része nem akarja észre venni. Olyanok, mint amikor a haverod, azt mondja, hogy szívesen le megy neked uzsiért a büfébe, majd később kifizeted. Te meg arra gondolsz. De jó fej haverom van. Vissza jön egy rántott húsos szendóval. Megkóstolod és elég korrekt a szendó, nem a legjobb, de úgy különösebben nincs bajod vele. Megkérdezed, héj a büfében árulnak ilyet is? Azt mondja "Nem haver, anyós csinálta". Wow, köszi, mennyivel tartozom? "kérdezed naívan" Ő meg: 250 000 Ft lesz. Na ez ilyen amit itt csinálnak. Ha végre megmozdulnak valamit akkor is csak azért, mert leakarnak húzni.

Szerintem a Fidesznél jelenleg ma nincs nemzetellenes párt.

Emellett mindig kipécéznek valakit, akit szivatnak. Most a melegeket és az egyetemistákat, de volt már a Balaton kisajátítása, a melósokat a rabszolgatörvénnyel, a tanárokat és sorolhatnám.

Az meg amit az egyházzal művelnek nettó istenkáromlás. Lefizetik a papokat, hogy a miséken hirdessék, hogy csak a Fidesz, elvárják az emberektől, hogy vallásos életet éljenek, Isten-Haza-Család. Ők meg kokainos/ekis guppen bulikon nyomják, amig a családjuk otthon várja őket.

A külhoni magyarokat is sokan már nem a testvéreinknek tekintik, hanem akik "beleugatnak" abba a szavazatukkal, hogy ki sarcoljon meg bennünket - "a Fidesz meg lefizeti őket".

Teljes széthúzást teremtenek az országban. Az egész média a kezükben van (Origo, Index, M1 Stb.) Aki máskép gondolkozik, az ellenség, libernyák, el kell puszítani - SENKIT nem tekintenek vitapartnernek. Orbán évek óta nem nyilatkozik csak azoknak akik a seggét nyalják. Ennek véget kell vetni. Legalább a 2/3-nak, hogy legyen ellenzék aki tudja kontrolban tartani. Most esély sincs, hoznak egy jogszabályt meg szavazzák az ellenzék nélkül. A szavazók ezzel, hogy kétharmadot szavaztak, impotensé tették a magyar kormányt.

2021. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

3:

"az ilyen rendszereket mindig a fiatalság buktatta meg,"


A "buktatásra" majd hazalátogatsz? :)

Pontosabban, nem "haza" hanem Magyarországra?

2021. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Régen láttam annyi csúsztatást és színtiszta primitív baromságot egy válaszban, mint most a 4-esnél.
2021. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

" Ennél minden, jobb, és az ellenzék, egyre népszerűbb, jók a programjaik, nézz utána"

Jók a pogramok csak sok k.csög van XDDD

2021. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
xDDDDDDDD
2021. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

"A Fidesz vajon meddig marad hatalmon?"


Addig, amig a magyarok észhez nem térnek!

2021. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

"Emellett mindig kipécéznek valakit, akit szivatnak. Most a melegeket és az egyetemistákat,"


Ezért törölték el tavaly a nyelvvizsga kötelezettséget diplomához és kapnak adómentességet is.

2021. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!