Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig marad a...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek meddig marad a Fidesz hatalmon?

Figyelt kérdés
Meddig húzzák még ?
2017. jan. 6. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Amig nincs alternativa. Én is addig voltam a rossz melóhelyen, amig nem volt alternativa, közben lett, azóta nem kérdés, hogy többet nem választom a rosszabbat...
2017. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kicsit teves a felfogasod a google lassan atveszi az iranyitast
2017. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Ebben az agymosott országban örökre.

Megoldás ? Beállsz a királyt éltető tömegbe és jól élsz. Fogod a batyud elmész innen és jól élsz.

Vagy itt döglesz meg mert még arra sem vagy hajlandó, hogy elmenj szavazni úgyis mindegy.

2017. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

"Beállsz a királyt éltető tömegbe és jól élsz. "


Ja,hogy ilyen egyszerű jól élni? Akkor miért nem tesz mindenki így?

2017. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Orbán haláláig.
2017. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

A Fideszt nem lehet megbuktatni, mert a Fidesz maga a magyar nép. A fideszes mentalitás tökéletesen megfelel egy magyar átlagember mentalitásának, lényegében azonos a kettő.

Ezért nem lehet megbuktatni őket, mert pont azt adják az embereknek, amit kapni akarnak.

2017. jan. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Addig maradnak, amíg meg nem buktatjuk őket.

Én tudom is a módját, hogyan lehetne. Ha nagyon érdekel, akkor írj.

2017. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
meg 8 evig biztos. Amig a mentalitas nem valtozik, addig semmi sem fog.
2017. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Hogyha 2018-ban is nyerni fognak és legalább egy fővel is többen lesznek a parlamentben, mint az ellenzék akkor a magyarországi demokrácia halottnak tekinthető. Innen már nem lesz visszaút, később talán erőszakosan lefogják tudni őket váltani, sajnos már annyi pénzt összeloptak, hogy lassan minden ellenhangot eltüntetnek (rtl, index, hvg stb.), én még egyébként titkon bízok abban, hogy Simicska kicsinálja őket már csak bosszúból is, de erre kicsi az esély. Egy szó, mint száz, a jövő évi választások vízválasztóak lesznek, ha semmi sem változik akkor búcsút inthetünk a szabad országunknak.
2017. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

Hiába a sírás-rívás, akiket a Felcsúti Kiskakas elhajtott a húsosfazék mellől még nagyon sokáig koplalni fognak.

Akár Vona G., akár Botka L. váltja majd (2022 ?) le Viktorunkat, a saját embereit ülteti a húsosfazékhoz. Ha Botka L. nyerne, nem feltétlenül azok zabálhatnának, akik 2010-ig benne voltak a jóban.

2017. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!