Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ertelme a kijarasi korlatoz...

Mi ertelme a kijarasi korlatozasnak, amikor aki akar ugyis talalkozik, legfeljebb taxival megy haza?

Figyelt kérdés
En oktober ota ezt csinalom, es eddig minden rendben volt szerencsere. Nem ertem miert jobb, ha napkozben amugy is találkozhat az ember, a boltban tomegnyomor van estenkent, na meg a szorakozohelyek igy is zarva vannak, amugy is csak hazibulikat lehet estenkent tartani.

2021. febr. 4. 00:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Így nézik meg hogy melyik nép csicskul be és mennyire
2021. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

megfelelni a kor divatjának,kb ennyi.

mióta tart ez a dili én is hivatásos testépítő és hivatásos boxoló vagyok,hogy ugyanúgy tudjak járni edzésre.

a társasági élet meg a házibuli és a kocsma helyett a kisközértek előtt van.

bármikor megyek arra,mindig ott van 10-20 ember,ha társaságra vágynék.

nem olyan felemelő,mintha elmennék moziba,vagy színházba mondjuk,de jelen helyzetben ezt hagyták.

2021. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fsms ***** válasza:
67%
Semmi.
2021. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi, egy látszatintézkedés a sok közül. Szerencsére mi magyarok vagyunk olyan leleményesek, hogy ki tudjuk játszani a diktatúrát.
2021. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 everlight ***** válasza:
80%
A betarthatatlan törvényeket nem tudják betartatni,én nem hordok utcára maszkot,este 10 kor végigmegyek a belváros utcáin és senki se szól rám,nincs Budapestnek annyi rendőre,hogy minden utcán őrt álljon egy.
2021. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Az emberek túlnyomó hányadára azért nem az a jellemző, hogy taxival járnak WC-re is! Szerencsés helyzetben vagy - és ez nekem nem fáj fizikálisan, mint sok honfitársunknak, - de nem az a jellemző, hogy taxiba pattanok és megyek, amerre gondolom. Most, hogy ezt így felvetetted, esélyt teremtettél arra, hogy most már a taxikat is megállítsák - és a benne utazókat cseszegessék, - nyilvánvaló, hogy dobálják is feléd csokrokban most a virtuális virágcsokrokat.
2021. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tulzas azt mondani, hogy en olyan gyakran hasznalom de az is teny, hogyha jol erzem magam egy tarsasagban, nem fogok csak azert lelepni, mert 8ora lesz. Legyen akkor teljes kijarasi korlatozas.. A mondanivalom lenyege hogy teljesen mindegy mikor találkozik az ember a masikkal, a virus itt van koztunk egesz nap.
2021. febr. 4. 13:46
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem azért nincs értelme, mert meg lehet szegni, hanem mert szinte nulla a hatása a fertőzés terjedésére.
2021. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem mondanám, hogy nulla a hatása a fertőzés terjedésére, ugyanis a kötelező este 7 órai zárás miatt a munkaidő utáni 1-2 órában egymás hegyén-hátán tömörülnek az emberek a boltokban, ami elősegíti a vírusok terjedését.
2021. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
9: Ja igen, és terjedést csökkentő hatásra gondoltam. Amúgy én is pont így gondolom. Sajnos ahol a döntéseket hozzák, nem elvárás a józan ész.
2021. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!